Opravdu je třeba dávat cenu „Fair play“ od ČOV za to, že někdo nepodváděl?
Golf by měl být místem „Fair Play“! Na internetu jsem narazila na článek o 15letém chlapci, který po dohrání golfového turnaje zjistil, že má špatný výsledek o dva údery, a tak nahlásil chybné skóre. Za tento čin dostal ocenění Fair Play od Českého olympijského výboru. Rozhodně souhlasím, že je chlapec…
Read More

