Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

PREMIUM GOLF Trénujte kdekoli a kdykoli s PREMIUM GOLFOVOU ŠKOLOU Tréninková videa. Zdarma i premiová video pro členy
premium clubu (PG-club). Získejte náskok před ostatními
díky golfové škole online
CHIP & PITCH Zeptej se Nicole Krátká hra je zákadem dobrého výsledku. Trénujte pod vedením
zkušené golfové profesionálky Anny Nicole Kučerové
HIT BOMBS minisérie Dlouhé s přesné údery díky jednoduché metodě.
Trefujte údery lépe než dříve.

PremiumGolf pro váš lepší golf

Registrujte se zdarma!

Nejnovější videa PremiumGolf


NASTARTUJTE SVŮJ GOLF JIŽ DNES

díky online golfovým lekcím si můžete zlepšit svůj golf z pohodlí domova. Vyberte si ze sekcí níže. Využijte členství s Master Class+ na maximum!


MASTER CLASS+

MASTER CLASS+


 

CO JE TO PREMIUM GOLF A JEHO SOUČÁSTI?

Premium golf je rozdělen do několika sekcí. Máte možnost přístupu k videím zdarma, prémiovým lekcí golfu, plných kurzů golfu a také možnost získat přístup k MasterClass+. Vše je vytvořeno tak abyste se mohli v golfu zlepšovat a golf vás bavil.

 

Video lekce zdarma  - každý návštěvník má možnost zhlédnout sekci VIDEO LEKCE ZDARMA, kde najde videa, která obsahují jednoduché rady jak si zlepšit švih.

Premium golf – je soubor golfových článků, video lekcí a rad, kde získáte větší a podrobnější přehled o golfové problematice. Vida jsou několika minutová a obsahují vždy jednu či dvě rady, které vám pomohou s lepším golfem.

Full Courses – je sekcí, kde se obecně mluví o tom, jak jednotlivé části golfu fungují. Díky těmto kurzům pochopíte, jak se s různými holemi pracuje a jak švih funguje.

MasterClass+ - je soubor golfových lekcí, kde se probírá golfová technika do hloubky, ukázky nejčastějších chyb a jejich odstranění. Vše je detailně vysvětleno v delších videích, které naleznete v sekci MasterClass+. Vhodné pro ty, kteří s golfem chtějí začít nebo se chtějí rychle zlepšit.


MINI SÉRIE - FREE VIDEO >>

QUICK TIPS  >>


RYCHLÉ KURZY CELÉHO ŠVIHU

Tématické golfové kurzy online - pro gold a silver členy

všechny kurzy zde.....


 

NicoleGolf Mobilní Aplikace

Stáhněte si mobilní aplikaci pro Android, která vám umožní sledovat videa a články bez nutnosti hledat na internetu. Trenéra mějte neustále u sebe, ať už jste v kanceláři nebo na golfu. NicoleGolf a Premium lekce vždy mějte u sebe.

Stahujte zde...


PREMIUM SILVER

CZK59930 DNŮ
 • VIDEA
 • PRÉMIOVÉ ČLÁNKY
 • SLEVA 200 KČ NA LEKCI
 • SLEVA 10% DO PROSHOPU

MasterClass+

 • PŘIPRAVUJIJiž brzy
 • VIDEA
 • PRÉMIOVÉ ČLÁNKY
 • SLEVA 300 KČ NA LEKCI PRAHA
 • SLEVA 10% DO PROSHOPU
 • SLEVA 400 KČ NA LEKCI LIBEREC
 • MASTER CLASS+ KURZY GOLFU
 • ZÍSKÁTE VŠE CO JE DOSTUPNÉ V PREMIUM CLUBU

TRIAL

CZK99,- kČ7 DNŮ
 • VYBRANÁ VIDEA
 • VYBRANÉ PRÉMIOVÉ ČLÁNKY
 • SLEVA 100 KČ NA LEKCI
 • SLEVA 3% DO PROSHOPU

Co je to Premium Golf Club?
Premium Golf Club je virtuální golfová akademie, která vám dodává fundované informace o golfovém švihu, který si můžete trénovat podle instruktážních článků, videi. Každý člen klubu bude mít možnost získávat informace do své emailové schránky a získá přístup ke všem uzamčeným článkům a videím, které jdou na zdejších stránkách. Získáte tak náskok před ostatními golfisty a zlepšíte si vaše golfové dovednosti kdekoli zrovna budete.
Jak se do klubu přihásit?

Nejdříve je třeba se bezplatně registrovat nebo si případně zvolit zvýhodněný balíček, který  vám bude nejlépe vyhovovat. Po zaplacení klubového příspěvku získáte přístup ke všem prémiovým článkům a videum, které zde jsou.


Platba probíhá pomocí zabezpečené platební brány PayPal, kde můžete platit až 160 druhy platebních karet. Okamžitě po zaplacení je prémiový obsah přístupný. Navíc získáte během předplatného období možnost využít golfovou lekci na 50 minut v Praze.

Komu je Club určen?
Golfový klub je určem pro každého kdo se chce v golfu zlepšit. Nezáleží na tom jestli jste s golfem právě začali, nebo jste pokročilejší golfista. Pro každého se tu najde téma, které je pro něj důležité.
Co mohu od clubu čekat?
Neustále nové články, které jsou několikrát týdně přidávány. Instruktážní videa pro začátečníky i pro pokročilé hráče. Slevy na golfové lekce v Praze a Liberci. Včetně golfových slev v mém malém pro shopu zde na stránkách. Včetně možné slevy u mých partnerů.
Na jak dlouho se členství platí?
Máte na výběr z několika variant. Nejkratší doba je jeden měsíc. A pokud již nebudete chtít být v clubu, tak stačí neprodlužovat členství a žádné poplatky vám již nebudou účtovány.
Jak získám slevu?

Sleva do Eshopu je automaticky po přihlášení snížena. Ceny jsou již automaticky upraveny. 

Slevu na reálnou lekci golfu, uplatníte tak, že nahlásíte email či jméno pod kterým jste zde na stránkách registrováni. V ideálním případě, je dobré lekci golfu rezervovat emailem, alespoň 7 dní předem.

Členové, kteří mají zaplacenou verzi Master Class+, mají přístup ke kompletním kurzům pro začátečníky a pokročilé golfisty. Kurzy jsou roztříděné dle kategorie a přihlášení je po přihlášení automatické. Můžete tedy začít ihned zobrazit kurz Master Class+.

Členové Silver a Gold mají přístup mimo sekci Master Class+ k veškerému ostatnímu obsahu.

Členství Basis je členství, které je zkušební. Jedná se o členství, které je platné pouze 5 dní bez jakýchkoli závazků. Můžete tak vyzkoušet veškerý obsah, ale jen na krátkou omezenou dobu.

Proč se mi nezobrazují videa?
Pokud nemůžete zobrazit obsah stránky nebo video, tak jsou možné dva důvody. Buď nemáte díky svému členství (většinou Free Členství) oprávnění pro zobrazení obsahu. Nebo je možné, že nastala technická chyba a v tom případě mě kontaktujte na email nicole(a)nicolegolf.cz
Mohu platit členství převodem?
Pokud byste chtěli členství Silver, Golf nebo MasterClass+, zaplatit převodem na účet, tak prosím zašlete peníze na účet 160290043/0600 a zadejte do poznámek druh členství (Silver ATD) a do 24 hodin vám bude aktivováno členství na dobu, na kterou jste si členství předplatili. Děkuji. Popřípadě mě neváhejte kontaktovat. Děkuji.

GOLFOVÁ VIDEA ONLINE

Představení golfové akademie


Online golfová akademie golfové profesionálky Anna Nicole. Mnohaleté zkušenosti s několika násobným titulem mistryně republiky a hráčky zahraničních golfových tour. Užijte si pobyt a naučte se hrát lepší golf již dnes.