Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

13 Srpen 2022

komentáře

0
 13 srpna, 2022
 0

4 cesty, jak si rezervovat tee-time na Old Course v St. Andrews

 

Asi nejznámější místo golfové historie je hřiště, na kterém se často hraje The Open. Old Course v St. Andrews je místem, kde se psala historie golfu a designoval ho Old Tom Morris. Je to místo, kde by si těměř každý golfista chtěl alespoň jednou v životě zahrát.

Hřiště možná pro někoho není tím nejlepším architektonickým skvostem, přesto je velice zajímavé a má svá specifika. Hluboké bunkery, ze kterých se jen tak nedostanete. Některé greeny jsou tak velké, že jsou společné pro dvě jamky. Je to ryze linksové hřiště, kde nenajdete stromy. Ale čekají na vás vysoké trávy, keře a na předposlední jamce dokonce Hotel.

Jak se ale na tak prestižní hřiště dostat? Jsou čtyři oficiální cesty, jak si zarezervovat hrací čas na tomto legendárním místě.

Přečíst nyní  Jessica Korda vyhrála první turnaj sezóny s rekordem
  1. Vyplňte online formulář

Je to nejjednodušší způsob jak si v St. Adrews rezervovat tee time. Ale bude to také nejdéle trvat.  Formulář najdete, pokud kliknete zde…  Rezervace vás dostane na hřiště nejdříve tak další sezónu od data, kdy jste si podali žádost o tee time.

  1. Loterie

Na golfovém hřišti Old Courese se koná každodenní losování o několik hracích míst. Pokud budete mít velké štěstí, tak vás vylosují a vy si zahrajete golf na vysněném hřišti. Bohužel budete muset být přímo v St. Andrews a losování platí na daný den. Je to risk, ale když už budete v blízkosti hřiště, tak se losování vyplatí zúčastnit.

  1. Zapište se na čekací listinu

U startéra se můžete rezervovat jako náhradník, za někoho, kdo by se případně nedostavil na hrací čas. Sice se to neděje moc často, a záleží na tom kolik náhradníků je před vámi, ale může se stát, že si nakonec zahrajete. Sice nejspíš strávíte celý den čekáním, ale co by člověk kvůli golfu na Old Course neudělal.

Přečíst nyní  Titleist TSi driver opravdu funguje.
  1. Cestovní kancelář

Poslední variantou je, objednat si zájezd u některé renomované cestovní kanceláře zaměřené na hru na Old Course. Příkladem může být PerryGolf.  Mnoho z nich má smlouvu přímo se R&A a mohou vás tak dostat na hřiště v mnohem kratší době, než by se vám to povedlo vlastní cestou.

Napsat komentář