Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

5 Ručníkových drillů, pro lepší golf

5 ručníkových drillů pro lepší hru + Video

 

Chcete-li zlepšit svoje výsledky, pak tu pro vás mám video, kde vám ukazuji pět důležitých cviků za pomocí ručníku. Tyto cviky dokáže každý a pomohou vám mít kompaktnější švih a dokonalejší údery.

 

  1. Chip s ručníkem

Položte si smotaný ručník zhruba 20 cm před míček a snažte se zahrát příhru tak abyste se ručníku holí nedotkli. Jinak bude vaše rána špatná

  1. Ručník za míčem

Tento drill vám pomůže s přesností trefení míče. Položte si ručník zhruba 7-10 cm za míč. Pokud trefíte ručník, tak jste úder tzv. dloubli. Pokud ne, tak zahrajete čistý úder

  1. Ručník pod rukama

Tento drill je myšlen jen pro údery do polovičního švihu. Díky němu budete mít daleko kompaktnější pohyb těla, boků a rukou.

  1. Driver + ručník

Díky tomuto drillu s ručníkem a driverem zlepšíte svůj drive.  Položte si smotaný ručník do zhruba 30 cm před míč a při prošvihu ho nesmíte trefit. Úder tak bude vedený zevnitř ven a díky tomu přestanete hrát slice.

 

  1. Ručník pro rychlost

Díky drillu s ručníkem, který udeří  z nápřahu do překážky, získáte větší rychlost švihu a méně práce zápěstím. Tento drill je hlavně pro zrychlení švihu.


Napsat komentář