Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

1 Srpen 2022

komentáře

0
 1 srpna, 2022
 0

Chcete hrát lepší golf? Soustřeďte se na tyto tři věci!

 

Asi každý by se rád na golfu zlepšil. Pokud už jste zkušenější golfista, tak je třeba, abyste dodržovali některá pravidla, která vám zaručí lepší výsledky. Řekneme si o třech důležitých aspektech hry, které je třeba dodržovat, abyste hráli lepší výsledky třeba už zítra.

Nehrajte plné údery

Většina hráčů na PGA tour a dalších profesionálních soutěžích nehraje při hře plné údery. Možná několik úderů dají během kola na plno, ale ostatní údery, jsou účinné a ne na krásu. Tedy naučte se hrát poloviční a tříčtvrteční údery, které skončí blízko jamky. Pokud tedy skončíte například 75 metrů od jamky a budete chtít hrát sand wedge, kterou hrajete při plném úderu 80 metrů, tak to z větší části nedopadne nejlépe. Je lepší vytáhnout o jeden stupeň delší hůl a zahrát úder na 70%. Budete tak přesnější a švih dokážete provést mnohem precizněji než při úderu na 100%. Nejste na cvičné louce, kde máte možnost opravy úderu. Proto tyto údery často trénujte.

Přečíst nyní  Více birdie vám k lepším výsledkům nepomůže!

 

Tento obsah je pouze pro Free PremiumGolf, Silver, a Gold členy Premium Golfu.
Přihlášení Registrace

Tento obsah je pouze pro registrované členy Premium Golf clubu, který vám umožní získat nové zkušenosti. Přístup k videím a mnoho dalšího.

Neváhejte se registrovat. Klikněte na políčko "registrovat" níže. Nebo se přihlašte pomocí tlačítka "přihlásit".

golfová akademie praha

Další obsah je pouze pro Free PremiumGolf, Silver, a Gold registrované členy Premium Clubu.
Registrovat sePřihlášení

Snažte se tato tři základní pravidla na hřišti dodržovat a uvidíte, že už zítra budete schopni zahrát o několik ran lepší výsledek. Pokud si s tím nevíte rady, tak vás ráda přivítám na některé z mých golfových lekcí.

Napsat komentář