Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

9 Červen 2020

komentáře

0
 9 června, 2020
 0

Čtyři skvělé whisky jako dárek. Pro gentlemana ideální

Whisky je nápoj, který nepijete každý den. Ale přesto se občas naskytne čas, který je vhodný přesně pro pohár whisky. Představa anglického gentlemana u krbu s doutníkem v ruce, je nemyslitelná bez sklenice dobré whisky.

Lahev dobré whisky je také dobrý dárek, kterým můžete obdarovat svého přítele, manžela či kolegu z práce. Je to takové gentlemanské pití, které si rád vychutná nejeden muž. Nejsem sice odbornice na whisky, ale již jsem měla tu čest vyzkoušet několik opravdu dobrých whisky, které bych vám ráda doporučila.

Pro informaci: ve Skotsku vyrábějí whisky, v Irsku whiskey, v Americe whiskey – bourbon  a v Kanadě whisky.

1.     Laphroaig 200 Years Anniversary 16y

Značka Laphroaig vydalana oslavu 200 let od založení destilérky několik speciální edicí a jednou z nich je právě tato 16letá Laphroaig whisky. Lehce citrusové aroma s doteky vanilky, ve které později cítíte broskve a dušená jablka. Whisky je typická svou rašelinovou kouřivostí. V ústech je sladká.

Rozhodně tento lahodný mok doporučuji jako pití pro oslavu nebo jako pěkný dárek. Koupit tuto whiskey můžete zde…. 2999,- Kč

2.     Glenfiddich Project XX Experimental Series

Sladová specialita z experimentální série skotské palírny Glenfiddich. Tuto whisky pálilo dvacet mistrů, kteří vybrali ty nejlepší sudy a dali dohromady výjimečnou komplexní záležitost. Whisky odpočívající v amerických sudech po bourbonu a také po soudcích, ve kterých zrálo portské víno. Bohatá ovocná chuť s nasládlým tónem cukrové vaty, pražených mandlí a netradičních tříslovin z portského vína.

Koupit jí můžete zde za skvělou cenu 1279,- Kč

3.     Jameson Black Barrel

Speciální edice irské whiskey pro opravdové milovníky tohoto moku. Tento nápoj  zraje ve dvakrát opálených sudech po bourbonu a sherry. Whiskey je jemná a má výraznější tělo. Bohatá chuť oříšků, koření a vanilky z ní dělá originální pití z Irska, které by si rozhodně měli dopřát milovníci irské whiskey, kteří mají rádi značku Jameson, ale také Tullamore nebo jiné irské pochutiny.

Přečíst nyní  6 pravidel jak se chovat ke golfovému hřišti

Koupit jí můžete zde za skvělých 799,- Kč

4.     Jack Daniel’s Gentleman Jack

Jemnější verze klasické Tennessee whiskey Jack Daniels No. 7. Jedná se o nápoj  se sladkým chuťovým profilem.  Cítit můžete také kouřovou vanilku, karamel a ovoce. Jedná se o pravou americkou klasiku, která nikdy nezestárne. Jako dárek pro milovníky americké whiskey je ideální.

Koupit jí můžete zde za 729,- Kč

Napsat komentář