Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

10 Březen 2021

komentáře

0
 10 března, 2021
 0

Jeden trik pro lepší golfové výsledky

 

Golfových rad může být  samozřejmě nespočet, ale dneska vám vysvětlím, jak si zlepšit výsledky na hřišti jedním jednoduchým trikem, který můžete odkoukat například od anglického profesionála Lee Westwooda, který ho používá na každém turnaji, který hraje.

Pro co nejlepší výsledky je třeba, abyste dokonale znali vzdálenosti, které danou holí hrajete. Tedy vzdálenosti kam míček doletí vzduchem. „Carry“ slovo, které označuje vzdálenost, kam míček doletí dopadem a nepočítá se do toho, kam se dokutálí.

Získejte cit pro patování

Proto se Lee Westwood rozhodl napsat si na svá železa napsat přesné vzdálenosti, které s danou holí hraje. Například na 7 železu má napsáno 177, to znamená, že touto holí zahraje dopadem 177 yardů. Je to jednoduchý trik, který vám při stresu pomůže zlepšit vaše výsledky. Protože velice jednoduše spočítáte kolik metrů od jamky stojíte a díky tomu si vytáhnete z bagu tu správnou hůl.

V tomto jednoduchém triku není žádný zázrak, přesto velice dobře funguje. Mnoho hráčů se při hře rozhoduje jakou mají vzít na daný úder hůl a to vám díky tomu odpadne a vy tak můžete bez stresu zahrát svůj úder. Znát totiž svou přesnou vzdálenost úderů je klíčem k lepšímu výsledku.

(napište si tedy fixem, který se používá na popisování golfových míčků malá čísla odpovídají cí vzdálenostem, které s danou holí hrajete, na zadní stranu golfové hole, tak abyste na ně viděli když si berete hůl do ruky.)

Image by Alejandro Cuadro from Pixabay

golfové slevy

Napsat komentář