Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

18 Listopad 2019

komentáře

0
 18 listopadu, 2019
 0

Kvalifika European Tour – Matuš propadl, Mrůzek neprošel cutem

Na kvalifikaci na European Tour dnes Stanislav Matuš spadl až na 46. místo a Filip Mrůzek se nedostal mezi 77. Nejlepších a neprošel cutem do posledních dvou kol kvalifikace na evropskou tour.

Stanislav Matuš zahrál ve čtvrtém kole kvalifikace ve Španělsku 72 úderů a propadl se na zatím dělenou 46. Příčku a zatím mu to zajišťuje pouze plnou kartu na nižší soutěž Challenge Tour. Pokud bude chtít plnou kartu na nejvyšší soutěže evropské tour, musí ještě hodně zabrat.

Zatím vedoucím hráčem je Dánský golfista Benjamin Poke s výsledkem -16. Na druhém děleném místě jsou Choi z Koreje, Valimaki z Finska a Chawrasia z Indie s výsledkem -13. Po čtvrtém kole je výsledek pro postup na nejvyšší okruh -8 ran pod par. Matušovi tedy po dnešku zaostává o tři údery.

Filip Mrůzek ve čtvrtém kole zahrál pěkných 70 ran, ale výsledek -2 po čtyřech kolech bohužel stačil pouze na 88. příčku, která nezajišťuje postup do finálových kol.

V posledních dvou kolech bude Matuš bojovat o 25 karet European Tour 2020.

Cutem neprošli také osobnosti golfu jako je Slattery nebo dokonce Matteo Manassero z Italie, kterého známe i jako vítěze turnajů European Tour.

výsledky můžete sledovat zde……………

Přečíst nyní  Jak si užít pro-am na maximum!
golfové slevy

Napsat komentář