Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

Manuál pro golfové začátečníky (E-book). Již můžete stahovat zdarma

11 Září 2021

komentáře

0
 11 září, 2021
 0

Stáhněte si manál pro golfové začátečníky, který vás provede nejdůležitějšími pojmy golfové terminologie, golfové techniky a základními údery.

Vhodné pro začátečníky, nebo mírně pokročilé golfisty.

 

UKÁZKA:

Krátká hra

Krátká hra je základem pro dobré výsledky. Pokud nebudete dobře ovládat krátkou hru (přihrávání na green z krátké i delší vzdálenosti) tak nemůžete počítat s lepšími výsledky. Proto věnujte alespoň 50% tréninku krátké hře.

 

U krátké hry rozlišujeme tři základní údery. Jsou to chip, pitch a lob. Chip je nízký i vyšší úder z krátké vzdálenosti, kterým přibližujeme míček co nejblíže k jamce. Pitch je delší úder od 30-70 metrů, který letí výš a po dopadu na green se míček již příliš daleko nekutálí. Lob je nejvyšší úder, který používáme v případě, že je třeba překonat nějakou překážku či terénní nerovnost. Můžete se také setkat s názvem flop, který je podobný jako lob, ale hraje se technicky jinak a míček dostává největší možnou zpětnou rotaci (doporučuji až zkušeným hráčům).

 

STAHUJTE ZDE ZCELA ZDARMA! Neváhejte a zlepšete si golfové dovednosti, nebo se naučte základy golfu. Hodně úspěchu přeje golfová akademie Nicole Golf

Přečíst nyní  Ryder Cup trochu jinak! Conor Moore

Napsat komentář