Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

31 Říjen 2020

komentáře

0
 31 října, 2020
 0

Na golf můžete vyrazit i při lockdownu

 

Sice již není krásné teplé slunečné počasí, ale to rozhodně nebrání nadšeným golfistům hrát golf. V posledních dvaceti letech je již tradicí hrát golf téměř celý rok. Každopádně pokud není na hřišti deset centimetrů sněhu ,tak se hraje. Tak tomu je i při pandemii. A v takové situaci je důležité vyjít na vzduch a trochu si protáhnout tělo.

Abychom netloustli a neleželi jen na pohovce, tak raději vyrazit na golf. Je třeba se teple obléci a sebou si vzít deštník a  nepromokavé oblečení, protože  jak se říká oblíbené rčení „není špatného počasí na golf, jen špatně oblečený golfista“.

Otevřená jsou hřiště po celé republice. V Praze můžete vyrazit třeba do Pyšel, Hostivaře, Hodkoviček nebo na Černý most. Sice si nesednete na kávu a jídlo do restaurace, ale kávu vám rádi vydají přes výdejní okénko jako při jarním nouzovém stavu. Bohužel si zahrajte pouze ve dvou na hřišti a navíc v rozestupech po 7 minutách. Tedy čtyřčlenné flighty jsou bohužel zapovězené.

Můžete také vyrazit na tréninkové plochy. Většina hřišť má otevřené tréninkové plochy za dodržení některých opatření. Je zde také nutné dodržovat rozestupy a míčky vám vydají přes okénko. Přes to všechno se nebojte vyrazit na golf a trošku se fyzicky unavit.

Přečíst nyní  Proč se mi tolik líbí golfový švih Collina Morikawi, vítěze PGA Championschip?
golfové slevy

Napsat komentář