Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

19 Únor 2020

komentáře

0
 19 února, 2020
 0

Patrick Reed má opravdu problém! Staví si hrad z písku

Brooks Koepka si myslí, že Patrick Redd podváděl na Hero World Challenge v prosinci 2019.
V rozhovoru pro SiriusXM v průběhu PGA Championship se v pondělním pořadu rozpovídal o prohřešku Patricka Reeda.

Koepka byl dotázán Q: „Was (Reed) cheating?“ , tedy otázka zněla jestli Patrick Reed podváděl. A Koepka zcela otvřeně odpověděl, že si myslí, že Reed podváděl a že si zřejmě stavěl pískový hrad. Také zmínil, že každý hráč přece ví, kde má svou hůl a pokud se dotkl písku tak to musí vědět. Vyčítal také Reedovi, že se k prohřešku nepřiznal. Dokonce dle videa se mu podařilo při dvou cvičných ranách dotknout pokaždé písku a nic neřekl.

Patrick Reed se tak podle Koepky snažil vylepšit si pozici míčku. Koepka v rozhovoru také mluví o tom, že už viděl hodně známých hráčů, kteří možná také porušili pravidla a myslí si, že to opravdu není správné. To si samozřejmě myslím i já.

Koepka také přirovnal Reedovo chování k problému Houston Astros (Baseballový tým), kdy na otázku jestli podváděli, odpověděl majitel Jim Crane, že pouze porušili pravidla. Koepka, reagoval, že každý kdo hraje na profesionální úrovni také zná pravidla a není místo pro jejich porušování.
Rozhovor s Brooksem Koepkou můžete vidět zde. Zdroj: yotube.com

Zde můžete vidět inkriminovanou situaci s Patrickem Reedem, který se v bunkeru snaží udělat cvičné švihy a již z tohoto záběru je vidět, že něco není v pořádku.
Zdroj: youtube.com

Ovšem přesné detailní záběry jsou vidět na tomto videu, které bylo zveřejněno na Twitteru.
Zdroj: Twitter.com

 


Patrick Reed dostal trest dvou trestných ran na Hero, ale jinak nebyl nijak více potrestán. Tento týden bude hrát Reed WGC-Mexico Championship. Reed je také momentálně terčem kritiky celého golfového světa za vylepšování si pozice. Tak uvidíme, jak se vyrovná s tímto pocitem na turnaji WGC

Přečíst nyní  Champions Tour: John Daly má rakovinu. Jiménez vyhrál titul.

Image by David Mark from Pixabay

Napsat komentář