Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

29 Červen 2023

komentáře

0
 29 června, 2023
 0

Je jasné, že za značku se platí. Neplatí to jen v golfu, ale u každého produktu. Ovšem, proč se vyplatí si trochu připlatit za kvalitní prémiovou značku golfových holí? Není to jen prestiž, kterou dostanete za vyšší cenu než u méně známých značek.

Vývoj jde hlavně do kvalitních značek.

Vývoj obecně stojí hodně peněz a času. To platí také v golfu. A proto firmy, které mají hodně zákazníků a disponují dostatkem prostředků, si takový vývoj mohou dovolit. Navíc i vývoj, který není přímo financován konkrétní firmou jde hlavně naproti známým značkám. Dá se říci, že na některých výzkumech se podílí prestižní značky společně. Na to menší a méně prestižní značky nedosáhnou, a tak nemají možnost disponovat produktem s těmi nejnovějšími technologiemi.

Kvalita materiálu.

Kvalitní a moderní materiály jsou drahé. Proto si také méně známe značky nemohou tyto materiály dovolit. A pokud nemají golfové hole dostatečně kvalitní materiály, tak nemohou získat profesionální hráče, kteří by značku propagovali, a tak se značka nemá šanci dostat do dostatečného povědomí. I kvalitní šafty stojí stovky dolarů, aby dosahovali těch nejlepších výsledků, a to si mohou dovolit jen prestižní značky.

Odborníci a zakázková výroba.

Ty nejzkušenější vývojáře a pracovníky výroby holí, si také mohou dovolit převážně ty nejprestižnější značky. Tedy i kvalita zpracování je u dražších holí lepší než u těch průměrných. Stejně tak tomu je při zakázkové výrobě. Odborníci připravují hole těm nejlepším profesionálům, a to dává značce dále na prestiži a zákazníkům důvěru v jejich práci.

Prémiové značky také nabízejí možnost úpravy holí na míru a dle přání zákazníka. Mají na to dostatek kapacity a znalostí, aby vyšli vstříc téměř každému i nejnáročnějšímu zákazníkovi.

Limitované edice holí

Vážení zákazníci si potrpí na exkluzivní zboží. A proto prestižní značky vydávají limitované edice pro náročné, které jsou v dostaní jen v omezeném množství. To je strategie, na kterou méně známé značky nemají prostředky. Originální design a zpracování láká více než průměr, který může mít každý.

Přečíst nyní  Na golfu je třeba mít správně nastavený přístup (mindset).

 

Jak vidíte, tak je dobré si trochu připlatit a pořídit si kvalitní značkovou výbavu. Díky ní můžete dosahovat těch nejlepších výsledků a kvalitní golfové hole vám vydrží mnoho let. Hlavní předností prestižních značek je kvalita a materiály. Proto se vyplatí při pořizování golfových holí příliš nešetřit.

golfové slevy

Napsat komentář