Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

15 Září 2020

komentáře

0
 15 září, 2020
 0

Recenze: Golfové analyzátory švihu.

 

Každý golfista, který se chce zlepšovat by měl sledovat své výsledky a to nejen na hřišti. ale také vývoj svého švihu. K tomu slouží golfové analyzátory, které vám umožní sledovat mnoho faktorů, jako jsou rychlost švihu, rychlost míče, přiblížení hole k míči a mnoho dalšího. Takový analyzátor si můžete pořídit od 5 tis Kč až do několika set tisíc. Asi nejlepším v tomto oboru je Track Man, ale ten si asi za 600 tis korun pořizovat jako amatérský golfista nebudete. Proto jsem pro vás vybrala dostupnější varianty.

  1. Arccos Caddy Golf Performance Tracking System

https://eu.arccosgolf.com/

základní vlastnosti: podrobná analýza každého úderu, intuitivní aplikace, poskytovaná data odpovídají profesionálním zařízením.

Pro běžného golfistu jsou informace, které mu analyzátor zobrazí naprosto dostačující. Díky 14 trackerům, které odesílají informace do vašeho telefonu se dozvíte od rychlosti míče až po rovinu švihu.

Firma také nabízí tzv. chytré gripy, které zaznamenávají každý váš úder na hřišti. Budete tak mít dokonalou představu o tom,jak jste hráli a kde jsou vaše slabiny. Je to vlastně statistika vaší hry, která vám zhodnotí vaše výsledky.

Ceny se pohybují od 230 USD.

  1. Rapsodo R-Motion Golf Simulator and Swing Analyzer

https://rapsodo.com/

základní vlastnosti: můžete odehrát hřiště i bez toho,  aniž byste na něj šli, ukáže vám hodnoty jako je rychlost švihu, smash faktor a další. Funguje na telefonu i na počítači.

První co budete potřebovat, je dost místa, abyste mohli udělat plný švih. Ideálně v garáži, kam si umístíte odpalovací sít.

Tento launch monitor vám ukáže přesné údaje o vašem švihu. Rychlost švihu, rychlost hlavy hole, rychlost míče, smash faktor a dopadovou vzdálenost vašeho úderu.

Přečíst nyní  Jaké jsou nejlepší golfové značky holí?

Cena?

  1. Voice Caddie Golf Swing Caddie SC200 Portable Launch Monitor

Základní vlastnosti: přenosný a velice kompaktní, rychlé nastavení, okamžitá data o vašem švihu.

Tento švihový analyzér  je perfektní pro golfisty, kteří si ho chtějí vzít sebou na cvičnou louku. Dokonale vám spočítá rychlost hlavy hole, rychlost míče, smash faktor a dokonce i vzdálenost kam míč dopadl.

Je to skvělý pomocník a dá se říci i malá náhražka za jeho luxusního kolegu Track Man, který ukáže sice více informací o vašem švihu, ale je téměř nezaplatitelný pro neprofesionální golfisty.

Ceny se pohybují kolem 9 tisíc korun.

  1. Blast Golf Swing Trainer

https://blastmotion.com/products/golf/#gref

Základní vlastnosti: asi nejlepší analyzátor patování, propojený s mobilním telefonem

Tento kompaktní analyzér vám ukáže rychlost švihu, rychlost hlavy hole, tempo švihu, rychlost nápřahu, tempo hry, smash faktor a vzdálenost. Má i další specifické funkce, které nabízí v prémiové verzi.

Jednoduše nasadíte koncovku na hůl a šviháte. Díky propojení s mobilním telefonem tak máte okamžité informace. Uvidíte graficky zobrazenou rovinu švihu a můžete si v aplikaci také shlédnout videa od profesionálů, kteří vám pomohou s daným problémem.

Tento analyzér pořídíte od 60 USD ročně.

  1. V1 Golf

Základní vlastnosti: video analyzátor švihu

V1 Golf do našeho seznamu asi úplně nepatří, ale přesto jsem ho chtěla zařadit díkyjeho použitelnosti a jednoduchosti. Jedná se o aplikaci, kterou si můžete stáhnout v Google obchodě či pro IOS, a základní verze je zcela zdarma.

Natočíte si svůj švih a můžete ho analyzovat. Zpomalené zobrazení a možnost kreslit do obrazu je skvělá pomůcka pro každého amatéra i profesionála. Pokud si nebudete vědět rady se svým švihem, je třeba jít za odborníkem, který vám s vytvořeným videem poradí.

Doporučuji používat se spojení s Voice Caddie Golf Swing Caddie SC200

Přečíst nyní  Opravdu je třeba dávat cenu „Fair play“ od ČOV za to, že někdo nepodváděl?

 

golfové slevy

Napsat komentář