Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

2 Únor 2020

komentáře

0
 2 února, 2020
 0

Francie: Terre Blanche je místem relaxace a skvělého golfu

Pokud pojedete na jihu Francie z města Nice dále na západ po pobřeží,  narazíte na město Cannes, známé především filmovým festivalem, ale také skvělými resorty a golfovými hřišti. Nedaleko od Cannes se nachází luxusní pětihvězdičkový resort, kde najdete dvě osmnácti  jamková hřiště, bazény, lázně a dokonce i restauraci s dvěma michelinskými hvězdami.

Už při příjezdu vás potěší krásný velkolepý vstup s moderní recepcí, kde vás uvítají sklenkou šampaňského a malým zákuskem, během toho co budete čekat na pokoj. Na pokoj budete čekat maximálně deset minut, než vás golfový vozík za doprovodu místního personálu doveze na pokoj, který se nachází v jedné z malebných vilek,  rozprostřených po areálu resortu.  Vilky mají jeden až čtyři apartmány .Čím luxusnější apartmán, tím větší vilka jen pro vás.

Vilka má minimálně tři místnosti, které tvoří  luxusní apartmán, s prostornou  vstupní halou s křesly a gauči, která přechází v obývací pokoj,  s velkou moderní televizí  a dobře vybaveným  pokojovým barem. Milovníky  vodní relaxace  potěší v koupelně velká vana, ale také sprchový kout pro ty, co mají raději sprchování  než koupel.

psali jsme také: Luxus i sport v zimě na jednom místě. Zürs a Lech v Rakousku

Vše je luxusně zařízené a podsvícené tak, že si připadáte jak ve vzorovém bytě pro milionáře. Pokud opustíte pokoj, abyste si zahráli golf nebo zašli na snídani či večeři, máte možnost využít golfového autíčka, který vám přistaví zdejší personál a na vaše přání vás odveze na vámi zvolené místo.

Nebo můžete vše projít i pěšky. Ale pokud se budete chystat na cvičnou louku golfového klubu, je nutné použít golfové autíčko, protože cvičná louka je vzdálená zhruba 1,5 km od budovy golfového klubu.

Přečíst nyní  Bolí vás z golfu záda?

Stejně tak tenisové kurty nebo další plochy pro ostatní sporty. Díky všudypřítomným „buginy“  se nemusíte bát, že byste se museli na velké vzdálenosti přesunovat pěšky.

Pro hru si můžete zvolit jedno ze dvou místních hřišť – Le Chateau a Le Riou. Obě hřiště projektoval Dave Thomas, který je  zasadil dokonale do místní krajiny. Pokud máte rádi výzvy, tak je pro vás vhodné hřiště Le Chateau, mistrovské hřiště které hostí i European Tour, Senior Tour a dokonce i ženskou Ladies European Tour.

Pokud jste méně zdatní golfisté tak zvolte Le Riou, které je mnohem kratší a jamky jsou méně náročné.

Po náročném golfovém dni jistě oceníte prostory welness centra The Spa, kde je pro vás připraven nádherný vnitřní bazén v římském stylu. Unavenému tělu můžete dopřát masáže, prováděné profesionálními maséry a fyzioterapeuty. Po masáži můžete zajít do zdejšího  Beauty centra, kde se o vás postarají doslova od paty po hlavu. Pedikúru, manikúra a mnoho dalších procedur nabízí právě Beauty Centrum.

Po zkrášlovacích procedurách můžete odpočatí po golfu vyrazit na večeři do místní restaurace Le Faventia, která se může pochlubit  michelinskou hvězdou a dokonalou kuchyní. Celou večeří vás provede místní šéfkuchař Chef Philippe Jourdin, který vám připraví moderní chutné pokrmy francouzského stylu. Kulinářský zážitek vám může zpříjemnit nejedno z mnoha vín, které se nacházejí ve vinném sklepě, spojeného s restaurací a nabízejícího širokou škálu nejen francouzských vín.

Celodenní maraton můžete zakončit na terase restaurace, ze které je výhled na celý areál a golfové hřiště. Můžete tak při zapadajícím slunci a sklence dobrého nápoje rozebrat váš golfový výkon.

 

foto: screenshot terre-blanche.com

Napsat komentář