Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

30 Říjen 2019

komentáře

0
 30 října, 2019
 0

Připravila jsem pro vás novou soutěž pro rok 2020!! TheGolfGrill je název pro soutěže pořádané Anna Nicole Golf Akademií.

Představuji vám „StrongHit“ soutěž.

V čem to spočívá? Stačí se přihlásit pomocí formuláře níže a získáte 10 minutovou lekcí golfu, kdy si vysvětlíme jak prodloužit vaše drajvy ihned minimálně o 10 metrů. Pokud dodržíte mé rady, tak jsem přesvědčená, že docílíte prodloužení vašeho odpalu o nějaký ten metr.

Prosím vyplňte, jeslti jste provedl/a následující kroky. Děkuji moc
Prosím potvrdte, že souhlasíte se spracováním osobních údajů, které můžete najít v patičce těchto stránek. Děkuji odkaz na GDPR https://www.nicolegolf.cz/privacy-policy/

 

Pravidla této soutěže:

Pro získání desetiminutové lekce driveru zdarma, je nutné se přihlásit pomocí formuláře a registrovat se do odebírání novinek. Jinak přihláška nebude platná.

Lekci 10StrongHit je třeba si vybrat nejpozději do konce září roku 2020 a to s objednáním minimálně 5 dní předem. Bohužel díky vytíženosti je nutné se domluvit dostatečně dopředu a to ideálně po emailu do konce dubna, nebo telefonicky od 1.5.2020

Na lekci zdarma, nevzniká žádný právní nárok. Pokud nebude možné najít termín, bohužel nebude možné tuto lekci využít. děkuji za pochopení.

 

Napsat komentář