Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

16 Listopad 2020

komentáře

0
 16 listopadu, 2020
 0

Tiger Woods zahrál 10 na paru 3!

 

I takový mistr golfu jakým je Tiger Woods, se může někdy opravdu hodně potrápit. Předvedl to v posledním kole The Masters 2020 na 12 jamce, kde se mu povedlo zahrát neuvěřitelných 10 úderů. Zahrál celkem třikrát do vody, do bunkeru a nedal krátký pat. Tedy celkem +7 na krátkém paru 3 s pouhými 135 metry.

Co si můžeme odnést z toho, že se i takovému mistrovi povede zahrát tak katastrofální výsledek? Každopádně to znamená, že si nemusíte dělat těžkou hlavu, pokud se vám nějaká jamka nepovede. Ale chce se naučit nekupit chyby na dalších jamkách. I Tiger Woods se otřepal a dokázal zakončit kolo pěti birdie na posledních šesti jamkách.

To ukazuje, že se lze dostat i z tak nepříjemné situace. Proto si nic nedělejte z toho, pokud zahrajete double bogey nebo i horší číslo. Na další jamce je třeba pokračovat ve stejné taktice, kterou jste si pro celkovou hru zvolili a nesnažit se hned napravit vše, co jste na předchozí jamce ztratili. To se nevyplácí. Snažte se být po neúspěšně zahrané jamce trpěliví a počkejte si na lepší výsledky a zbytečně se sami sebe nedostávejte pod tlak tím, že se budete tlačit do okamžitého opravení předchozího výsledku. Může to znamenat, že právě díky této taktice zahrajte ještě skvělý výsledek.

Přečíst nyní  Správné informace, dobrý golf!
golfové slevy

Napsat komentář