Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

1 Březen 2021

komentáře

0
 1 března, 2021
 0

Týden na PGA Tour. Morikawa a Grace vítězi

 

Od čtvrtka do neděle se hráli dva turnaje PGA Tour. WGC a Puerto Rico Open, kde se utkali ti nejlepší profesionálové. Ti kteří se nedostali do prestižního klání na World Golf Championship by Workday, tak cestovali mimo severní Ameriku aby se utkali o tři miliony dolarů.

Colin Morikawa si připsal po loňské výhře na PGA Championship další cenný skalp právě na World Golf Championship a podle svých slov svým vítězstvím, vzdal úctu Tigerovi Woodsovi, který se zotavuje z autonehody při které utrpěl mnohačetné zlomeniny nohou.

Morikawa nezačal moc dobře a hned na druhé jamce zahrál bogey. Ovšem to ho nezlomilo a následné čtyři birdie mu zajistili vítězství před Dánským golfistou Viktorem Hovlandem, který svým skvělým výsledkem -5 dosáhl na druhou dělenou příčku.

Morikawa vyhrál svůj již čtvrtý titul za posledních 34 startů. Morikawa také prozradil, že čerpal z dobrých rad velezkušených profesionálů Marka O’Meary a Paula Azingera.

 

V Puerto Rico bojoval nejen se ztrátou blízkého člověka, ale také o vítězství Brandon Grace. Nakonec dokázal i přes emoce zvítězit a to ve velkém stylu. Na sedmnácté jamce posledního kola zahrál eagle a na poslední zahrál birdie a díky tomu překonal zatím vedoucího Jonathana Vegase, který sice také zahrál na poslední jamce birdie, ale na eagle Grace už nedokázal zareagovat.

Bradon Grace vyhrál na PGA Tour podruhé a to od roku 2016 kdy zvítězil na turnaji RBC Heritage

 

Napsat komentář