Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

10 Červen 2023

komentáře

0
 10 června, 2023
 0

Amatérští golfisté dělají mnoho chyb, které jsou zbytečné a bez velkých problémů se jich mohou zbavit. Někdy se jedná o věci, které dělají v dobrém úmyslu, že jim ve švihu pomohou, ale ve skutečnosti je to naopak. Někdy je to o nepochopení dobré rady, kterou našli na internetu nebo dostali od kamaráda.

 

Postoj a propnuté ruce

Hodně amatérů si stoupá k míči v příliš napřímeném postoji a propínají při úderech ruce. Nebojte se uvolnit a trochu více se předklonit, abyste udrželi v průběhu švihu páteř stále ve stejném úhlu. Díky tomu nebudete mít propnuté ruce a budete mít větší kontrolu nad prací zápěstím.

 

Za každou cenu chtějí dát míček do jamky

Pokud jste od jamky na grýnu více jak tři metry, tak se snažte míček jen přihrát. Nesnažte se za každou cenu dostat míček do jamky. Pokud se vám povede skvělý pat, tak míček do jamky spadne. Ale díky této taktice se vyvarujete trojpatům.

Příliš rychlý pohyb z nápřahu do míče.

Údery, které netrefíte správně a míček neletí podle vašich představ je často jedinou věcí. Začínáte příliš rychlým pohybem z vrcholu nápřahu. Naučte se z nápřahu pohybovat rukama pomaleji a postupně zrychlujte u míče. (začínejte švih pomalu).

Špatná pozice míče

Mnoho i dlouholetých golfistů má míček umístěn na špatném místě. Někdo dává míček příliš k zadní noze, někdo zase k přední. Nebo dokonce hraje všechny hole ze stejného místa v postoji. Dbejte na správnou pozici míče v postoji.

Příliš se přeceňují.

Mnoho golfistů má špatnou představu o tom, jak daleko reálně dostřelí. Naučte se znát dokonale své metry. Přesnou vzdálenost, kterou míček uletí vzduchem s každou holí. Pokud si délkou vašich ran nejste jistí, tak jí dokonale natrénujte na cvičné louce.

Přečíst nyní  Hrajte lepší golf díky tréninku 3:1

Tyto faktory jsou lehce ovlivnitelné a nedají vám při tréninku a při hře moc námahy abyste je kontrolovali. Uvidíte, že vaše příští runda golfu bude s lepším výsledkem, pokud se budete těchto rad držet. Hezkou hru přeje Anna Nicole

 

golfové slevy

Napsat komentář