Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

31 Březen 2020

komentáře

0
 31 března, 2020
 0

Zapomeňte na levné golfové hole

Začínající golfisté si často neví rady s golfovým vybavením. Nabídka je široká a cenové rozpětí je obrovské. Ale první rada při výběru golfových holí zní „Zapomeňte na levné golfové hole“.

Je jasné, že pořídit si golfové hole za 50 tisíc korun je hezká představa, ale mnoho lidí tolik peněz nemůže do holí investovat. Ale má to své řešení. Stejně jako kvalitní ojetá auta, jsou i hrané hole možností jak získat opravdovou kvalitu za rozumnou cenu.

Příklad: set golfových želez Callaway RAZR X Forged se prodávala za více jak 30 tisíc korun. Jsou to kvalitní hole, které jsou určené i pro výkonnostní hráče. Kovaná železa s menší hlavou pro dokonalý úder. Nyní se pohybují rok hrané hole na bazaru kolem 5-6500 Kč. Tedy za šest tisíc korun získáte kvalitní a značkové hole, kterým nic není. Rok pro hole není žádný časový údaj.

Kovaná železa vydrží bez problému 15 let, a pokud nehrajete denně 300 míčů na cvičné louce, tak bez problému vydrží i 20 let.  A za cenu 6 tisíc korun je to skvělá koupě, alespoň pro toho kdo nemusí mít zcela nové hole.

Proč tento článek vlastně píšu, i když je tato rada zcela evidentní? Chci, abyste se vyvarovali kupování neznačkových setů holí, kde za 6-7 tisíc pořídíte celou sadu včetně bagu a někdy i vozíku. Takové hole jsou pouze odlité z formy a s kovanými holemi to nelze srovnat. Mají nekvalitní shafty a o technologii výroby se můžeme jen dohadovat. Proto doporučuji raději se zaměřit na rok hrané, kvalitní značkové hole, než si pořizovat nekvalitní hole, jen z důvodu ušetření peněz.

Image by StockSnap from Pixabay

Napsat komentář