Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

3 Leden 2024

komentáře

0
 3 ledna, 2024
 0

Airbnb ubytování, které má vlastní golfové hřiště!

Hlavně v zimě mnoho golfistů přemýšlí, kam by vyrazili za teplem a golfem. Cílem většinou bývají oblibené destinace v teplých krajích. Požadavky golfistů jsou celkem jednoduché. V destinaci musí být golfové hřiště, ideálně bazén a nějaký ten bar, kde si hráč může po dohrání dát sklenku chlazeného nápoje.

Co takhle, kdyby to vše bylo na jednom místě a jen pro vás. Ve Vermontu, existuje místo, které má více jak 200 hektarů a je plné zábavy. Služba AirBnb nabízí místo, kde najdete soukromé golfové hřiště, fitness, několik barů, tenisový kurt a mnoho dalšího.

Přespávat budete v luxusním domě, který skýtá osm ložnic, šest koupelen a několik balkónů. To vše ve venkovském americkém stylu, který uchvátí nejednoho golfistu. Když vyrazíte na golfové hřiště, tak na vás čeká několik golfových vozíků, které můžete využívat dle libosti. Driving range je situován vedle rybníků, na které budete střílet míče. Uprostřed rybníků se nachází tenisový kurt, kam můžete vyrazit po odehrání golfového kola.

Pokud bude pršet, nebo si budete chtít odpočinout od golfu, tak si můžete zahrát také kulečník či si jít zacvičit do plně vybavené soukromé posilovny.

Po výčtu všeho, co je možné v tomto místě dělat, vám určitě vyvstává otázka, kolik taková sranda může stát. Možná to není až tak moc, jak bychom si mysleli. Za jeden den v tomto Honey Pond Ranch utratíte 90 tisíc korun. Možná se vám to zdá jako astronomická částka. Ale tento objekt většinou navštěvují skupiny lidí, skupiny přátel či se zde pořádají firemní akce a díky tomu se cena rapidně sníží v přepočtu na osobu.

Přečíst nyní  Recenze: Golfové analyzátory švihu.

Nechte se tímto místem inspirovat a třeba díky tomu vyrazíte s přáteli na golfovou dovolenou plnou skvělých zážitků.

Foto: oficiální web honey pond farm website

Odkaz na Honey Pond Ranch

Napsat komentář