Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

5 Říjen 2020

komentáře

0
 5 října, 2020
 0

Chyba, která vás může stát dobrý výsledek

 

Samozřejmě technika švihu a strategie jsou důležité pro dobrý výsledek. Ale na co se často zapomíná, nesouvisí přímo s golfem, ale tím co jíte a pijete během hry. To je často důležitý faktor úspěchu či neúspěchu.

Během více jak čtyř hodin na hřišti vydáte mnoho energie. A to nejen chůzí a odehranými míči, ale také soustředěním. Celkově vám hra na hřišti bere po každé jamce obrovskou porci energii, a pokud nebudete správně jíst a pít, tak vám může dojít už na 13. jamce a zbytek hřiště už budete jen kazit.

Je třeba do sebe dostat cukr, kalorie a sodium.  Doporučuji Gatorade nebo Powerade nápoje, které obsahují zhruba 40 mg cukru, 200 kalorií a téměř 380 mg sodia. Tedy dostatečnou energii aby vám vydržela po celou dobu hry. Proto je lepší si litrovou láhev tohoto nápoje rozdělit postupně a dovažovat to pitím vody.

Je jasné, že tak rychle získaná energie, také rychle odejde. Protože příděl energie, kterou dostanete z tohoto litrového nápoje je dávkou na celý den, můžete jí využít právě při více jak čtyřhodinové námaze.

Mozek tak bude dostatečně zásoben vším potřebným, abyste byli schopni se soustředit a budete mít energii ujít celou osmnáctku bez únavy. Díky tomu se můžete dočkat lepších výsledků. Pokud nebudete dodržovat pitný režim, tak nemůžete očekávat 100% výkony.

Image by kropekk_pl from Pixabay

Napsat komentář