Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

Co by měli dělat, ale nedělají bogey hráči před hrou

8 Březen 2020

komentáře

0
 8 března, 2020
 0

Co by měli dělat, ale nedělají bogey hráči před hrou

Amatérští golfisté často dělají chyby, které jim nedovolují se zlepšovat. Důležitým aspektem dobrého výsledku je příprava před hrou. Profesionálové a výkonnostní hráči vědí, že příprava před hrou je důležitá. Řekneme si čtyři věci, které by měly být i pro bogey hráče samozřejmostí.

  1. Dostatečný čas na rozcvičení

Před hrou je třeba se dobře rozcvičit. Nechte si tedy alespoň 40 minut času před startovním časem. Je třeba provést cviky na protažení těla, než začnete odpalovat míče. Po rozhýbání přichází čas na odpalování míčů. Nelze říci, kolik je ideální počet odehraných míčů před hrou. Každý odtrénuje jiné množství. Snažte se prostřídat hole např. pw-9-7-5-3w-1w a s každou holí odehrajte alespoň pět míčů, dokud nezahrajete dva tři dobré údery.

Netrénujte však techniku a před hrou neřešte chyby. Snažte se provádět švih co nejlépe, abyste se připravili na hru a získali jistotu ve švihu.

 

  1. Krátká hra před hrou

Dobří hráči věnují hodně času krátké hře, než vyrazí na hřiště. Mnoho amatérů dělá chybu, že se snaží odpálit co nejvíce úderů driverem, místo aby šli trénovat krátkou hru na chipping green. Je třeba získat cit pro krátkou hru před soutěžním kolem, a proto je třeba vyhradit si alespoň 15 minut na trénink příher.

psala jsem také o:   Správné držení golfové hole

  1. Mentální příprava

Pokud budete dobře naladěni  na cvičné louce, získáte jistotu svých ran. Dokážete zahrát lepší výsledek. Je třeba se dobře před hrou připravit a naučit se, kolik času potřebujete. Jakmile zjistíte kolik času potřebujete, je třeba před každým soutěžním kolem tento čas dodržovat. Díky tomu budete v psychické pohodě a přispějete tím k lepším výsledkům.

Přečíst nyní  2 jednoduché rady, které vám zajistí více úspěšných patů

 

  1. Course Management

Dobří hráči přemýšlí při hře dopředu. Jakou linii zvolí pro svůj odpal, snaží se trefovat střed grýnu, snaží se vyhýbat riskantním úderům, míří mimo nebezpečné oblasti a mnoho dalšího. Mnoho amatérů dělá tu chybu, že hrají bezmyšlenkovitě bez plánu. Snaží se přihrát za jakoukoli cenu co nejblíže vlajce i z nejobtížnějších pozic. Chtějí zahrát co nejdelší odpal, místo toho aby přemýšleli kam ho umístit na ideální místo pro další úder. Proto je třeba mít herní plán a snažit se ho držet.

golfové slevy

Napsat komentář