Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

27 Srpen 2020

komentáře

0
 27 srpna, 2020
 0

Co dělá dobrého spoluhráče ve flightu?

Určitě si rádi vyrazíte na golf s dobrými přáteli a s těmi, se kterými se příjemně hraje golf. Ale na turnaji si často nevyberete, s kým budete hrát. Jak se tedy pozná dobrý spoluhráč?

 

  1. Hraje rychle

Rozhodně není příjemné hrát s někým, kdo hraje pomalu a zdržuje. Navíc se již mnoho let celosvětově řeší pomalá hra. Hrát s někým, kdo pomalu chodí, dává si několik cvičných ran, je prostě nepříjemné. Navíc dobré tempo hry přispívá k lepšímu výsledku.

 

  1. Drží emoce na uzdě

Zkušený a vyrovnaný golfista drží své emoce na uzdě. Ať už to jsou ty pozitivní nebo negativní. Není příjemné hrát golf s někým, kdo neustále nadává, hází holemi a podobně. Klidný průběh každého kola je velice důležitý. Přece jen jde o sport a měl by nám zlepšit náladu, uvolnit napětí a hlavně si to každý chce užít. Ne se nervovat s někým kdo neumí udržet své nervy.

 

  1. Nikdy to nevzdává

I když vám zrovna dneska golf nejde, jak byste si představovali, tak je důležité se nevzdávat. Rozhodně není příjemné když hrajete s někým kdo to po devíti jamkách vzdá. Nebo na něm vidíte, že ho hra nebaví a dává najevo, že se již o výsledek nesnaží.

 

foto: Anna Nicole, Rubconstock.cz

Přečíst nyní  Pomalá hra je problém, ale také arogance
golfové slevy

Napsat komentář