Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

27 Srpen 2020

komentáře

0
 27 srpna, 2020
 0

Dvě rady pro delší údery! Golfové lekce online

 

Každý golfista by rád hrál delší rány. V dnešní době, kdy se prodlužují hřiště a na profesionálních turnajích je trend dát co nejdelší odpal, je třeba se snažit údery prodlužovat. Je mnoho způsobů jak docílit delších úderů, ale je to dlouhá cesta. Dneska si ukážeme dvě důležité zásady, které vám mohou pomoci zahrát delší údery.

  1. V nápřahu je třeba, aby bylo pravé předloktí vodorovně s nakloněním páteře, jak je vidět na obrázku. Díky této pozici máte možnost stahovat hůl při švihu do míče, tzv. zevnitř a udržíte tak lépe zalomené zápěstí. Proto při tréninku používejte video nebo fotky, abyste viděli jak v nápřahu tělo a ruce vypadají. Použít můžete například aplikaci V1 Golf ve vašem chytrém telefonu, jejíž základní verze je zcela zdarma.

 

  1. Druhý obrázek ukazuje tělo ve zhruba polovině cesty k míči z vrcholu nápřahu, kdy je třeba, aby hůl byla vodorovně s předloktím, jak naznačují bílé čáry. Levá ruka by měla být natažená a směřovat směrem před tělo. Mezi zápěstím a tělem by měl být dostatečný prostor pro možnost rotace boků. Pokud dokážete holí při pohybu do míče docílit nasměrování jako na obrázku, povede se vám prodloužit údery o 5-15%.

Nevíte si rady se svým švihem nebo zhoršujícími se výsledky? Neváhejte se na mne  obrátit a můžeme společně zapracovat na vylepšení a dlouhodobé stabilitě.

Vaše Anna Nicole Golf Academy.

Napsat komentář