Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

JuCad – předražená frajeřina, nebo opravdu kvalitní vozík

20 Srpen 2020

komentáře

0
 20 srpna, 2020
 0

JuCad – předražená frajeřina, nebo opravdu kvalitní vozík

 

Asi každý si pod pojmem JuCad, představí něco jiného. Někdo dokonalého gentlemana, který vystoupí z luxusního vozu, vyndá drahé golfové hole a k tomu samozřejmě golfový vozík JuCad. Nebo někoho, kdo hraje dlouhodobě golf a už ho přestalo bavit nosit hole a pořídil si opravdu kvalitní golfový vozík, který vydrží roky, je lehký a dlouho mu vydrží baterka. Tak oba dva tyto názory jsou celkem na místě. Ale řekněme si jak to tedy doopravdy je.

S vozíkem JuCad jsem se setkala už před několia lety, kdy se vozíky prodávaly za pár stokorun a najednou vyletěla titanová bomba na elektriku za sto tisíc. Je to asi jako s autem. Když si to můžete dovolit, tak si koupíte třeba supersportovní auto nebo nějakou luxusní limuzínu. Stejně tak může působit golfový vozík JuCad, který ze začátku měli opravdu ti movitější golfisté.

Ale měla jsem tu možnost ho několikrát vyzkoušet. Vozík v klidu ujede pět až šest devítek. Tedy, i když ho po 18 jamkách zapomenete nabít na druhý den, tak vás nezklame. Baterka váží zhruba dva kilogramy a tak jí nebude problém z auta donést domů a napojit na nabíječku. Oproti některým jiným vozíkům, které mají baterku, která vám svou vahou vytahá ruce, ještě než otevřete vrata garáže.

I sestavování je celkem jednoduché. Ovšem musíte se připravit, že vozík není natolik skladný aby se vešel bez problému na zadní sedačku. Je to celkem velká taška, která vám zabere celou spodní část kufru od auta, pokud máte kombíka. Pro dvousedadlové vozy, je tento vozík celkem problematický. Jen tak ho do kufru nenaložíte. To byl jeden z opravdu mála problémů, které jsem u vozíku našla.

Přečíst nyní  Odyssey Triple Track putter

Další nepraktickou věcí je baterka, která se po zapojení musí dát do kapsy bagu. Tedy zabere důležité místo na pití či svačinu. Pokud ovšem nepoužíváte tzv. Tour Bag.

Rozjet se je s vozíkem celkem jednoduché. Pokud nemáte vozík na dálkové ovládání, můžete vozík rozpohybovat pohybem kolečka, které je na rukojeti. Pojezd je plynulý a bezproblémový. Máte také možnost nastavit si tři dojezdové vzdálenosti, které případně vozík sám ujede. Od 5 do 30 metrů. Pozor abyste vozík nenasměrovali do rybníčku, když ho budete posílat u greenu napřed.

Navíc vozík disponuje plynulou jízdou, která je automaticky brzděná z kopce (down hill control).

Obecně je vozík velice lehký, a tak je s ním jakákoli manipulace jednoduchá i v obtížném terénu. Do kopce vám pomůže výkonný motor, který vozík doslova vystřelí i do toho nejprudšího kopce.

Cena vozíku od firmy JuCad na elektriku se pohybuje od 50 tisíc korun výše. Pokud tedy přemýšlíte o koupi golfového vozíku, který by měl stát 30-40 tisíc od jiné firmy, tak se rozhodně vyplatí přidat pár tisíc korun a pořídit si například JuStar SILVER Electric Trolley 2020, který pořídíte již od 44 tisíc korun. Jedná se o nový vozík z řady JuStar, kterou vyrábí Německý výrobce JuCad.

Jako celkové hodnocení mohu s klidem říci, že vozík za mne dostává  92 bodů ze 100, i přes lehce vyšší cenovku.

 

Image by Kevin Phillips from Pixabay

golfové slevy

Napsat komentář