Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

Golfové boty pro rok 2020/21. Které vybrat?

3 Září 2020

komentáře

0
 3 září, 2020
 0

Golfové boty pro rok 2020/21. Které vybrat?

 

Golfové boty jsou skoro stejně důležité jako golfové hole. Je třeba, aby vám bylo při hře pohodlně a zároven vás boty dobře držely ve švihu. Potčbujeme dobou podrážku a v ideálním případě i boty, které nepromoknou.

Které boty vybrat a jaké jsou ty nejlepší? Značek a variant je stovky, tak jsem pro vás vybrala optimální řešení pro každého.

FootJoy Flex Mens grey

Kvalitní bota od známé zančky FootJoy za rozumné peníze. Tyto boty budou vyhovovat každému, kdo rád hraje v dobrém počasí a má rád pohodlí. Podrážka je měkká a pohodlná. Nejedná o závodní, ale spíše o obuv pro rekreační hru. Klasické tkaničky vám dovolí pevně utáhnout nohu v botě. A cenovka těsně pod dva tisíce je také celkem příznivá

 

Adidas Tour XT 360 mens

Klasika od firmy Adidas. Německý vzrobce vytvořil novou obuv s klasickým designem firmy Adidas. Bota, kterou používá i Sergio Garcia. Soft spikes, vám zaručí že i v deštivém počasí bota neuklouzne a bude pevně držet. Sportovní podrážka s tvarovaným vnitřkem sedí perfektně na noze. Bota je lehká a pružná. Vhodná obuv jak pro profesionály tak pro rekreační hráče.

Další kousek od firmy FootJoy. Boty, která splní i ty nejnáročnější požadavky závodních hráčů. Jedná se o sportovní boty, které jsou pevné a hodí se i pro profesionální hráče. Cenovka od pěti tisíc je sice vyšší, ale odpovídá kvalitě obuvi a zpracování materiálu. Boty jsou nepromokavé a vydrží vám mnoho let. Boty mají klasické tkaničky, tak se nemůže stát, že by se vám rozbil Click systém.

Luxusní boty za skvělé peníze. Ecco je známé díky výrobě kvalitních a pohodlných bot. A to platí i pro tyto golfové boty. Pohodlné, nepromokavé boty ve zlehčené variantě. Kvalitní kůže a pevná podrážka z těchto bot udělá neodmyslitelného společníka na golf v každém počasí. Vhodné pro všechny katerogie hráčů.

Image by HeungSoon from Pixabay

Napsat komentář