Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

28 Prosinec 2020

komentáře

0
 28 prosince, 2020
 0

Golfové hole, které vám zlepší výsledky

 

Golfové hole vám dokážou hodně pomoci, ale v případě, že je nemáte správně postavené právě pro vás, tak vám také mohou hru zhoršit. Mnoho golfistů touží hrát golfovými holemi jako profesionálové a když se dostanou na lepší úroveň, tak hned přestupují na tzv. žiletky a to není úplně ten nejlepší postup.

V dnešní době i mnoho profesionálů ustupuje od žiletek a nahrazuje je holemi, které dokážou údery zpřesnit a lehce jim odpustí i nepřesnosti. Díky takovým holím dosáhnete delších a přesnějších úderů daleko jednoduššeji než u klasických žiletek. Problém bývá v příliš tvrdých šaftech, či malé úderové ploše. Není žádná ostuda mít hole, které jsou lehce oversize a přesto jsou určeny pro výkonnostní hráče.

V ideálním případě je dobré navštívit fitting centrum, kde vám změří rychlost švihu a vyberou pro vás ty nejideálnější golfové hole právě pro vás. Odhadovat tvrdost šaftů je velmi ošidné a také hlava hole může být velice důležitá. Ne každá hůl je pro vás ideální a ne každý šaft vám dovolí ty nejlepší výsledky. Svěřte se proto do rukou odborníků.

Připravila jsem pro vás malý seznam golfových holí, které bych vám doporučila, a které budou rozhodně přínosem pro vaší hru.

Mizuno JPX 921 Hot Metal

Mizuno je jedním z předních výrobců golfových holí pro závodní hráče, ale má také skvělé golfové hole pro průměrného golfistu. Proto set z řady JPX je ideálním řešením pokud máte nižší HCP a chce přitom hrát dokonalé údery. Šaft je grafitový Rcoil ESX 460 F3, který vám dovolí švihnout rychleji a přitom má nízkou torzi, díky které budou údery přesnější. Hlava hole má tzv. cavity bag, který vám zvětší těžiště a tak vám díky tomu odpustí i drobné nepřesnosti v trefení.

 

Přečíst nyní  Golfové filmy, které vás naučí hrát lepší golf

 

Titleist AP1 718

Stálice mezi kvalitními holemi jsou právě Titleist AP1, které jsou koncipovány pro odpuštění nepřesností, přesto je s nimi možné hrát skvělý golf. Šaft Tensei Red 60 vám zaručí dostatečnou pružnost a nízkou torzi pro přesnější údery. Dodává se od pětky železa po pitching wedge. Velice kvalitní golfové hole za dobrou cenu začínající za set od 18 tisíc korun

 

Taylor Made P790

Další z kvalitních golfových setů od firmy Taylor Made, která vyprodukovala skvělou řadu středních želez, která vám odpustí drobné nepřesnosti, přesto s nimi hrají i světoví golfoví profesionálové. Regular shaft Steel DG zaručí dostatečnou pružnost s menší torzí a odpustí i drobné nepřesnosti trefení.

 

Image by Kevin Phillips from Pixabay

golfové slevy

Napsat komentář