Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

2 Listopad 2022

komentáře

0
 2 listopadu, 2022
 0

Golfových pomůcek je na trhu velké množství. Jsou všechny opravdu potřebné? A fungují vůbec nějaké? V dnešním článku se pokusím vám ukázat několik pomůcek, které byste mohli využít při tréninku a při hře i vy.

Přečíst nyní  GolfBowling – Trénujte patování doma zábavnou formou

Launch monitory

Golfisté často podceňují přínost zařízení, které změří parametry vašeho úderu. asi nejznámějším je TrackMan, který je ale pro mnoho znás téměř nedostupna hlavně díky jeho vysoké ceně. Ukazuje však opravdu mnoho užitečných informací, které potřebujete o vašem úderu vědět. Levnější varianty jsou FlightScope či SwingCaddie. Všechna zařízení vám změří kromě délky úderu také rychlost hlavy hole, rychlost míče, úhel přiblížení hole k míčku, vzletový úhel a mnoho dalšího. To je velice důležité, pokud se chcete zlepšovat. Příkladem může být odpal, při kterém je jak vzletový úhel,tak úhel přiblížení hole k míčku klíčový pro dosažení vašeho potenciálu. Proto stojí za to takový přístroj vyzkoušet. Nemusíte ho kupovat, stačí si najít golfového trenéra, který takové zařízení má a zarezervovat si lekci.

Dálkoměr

Pomůcka, bez které se zkušenější golfista neobejde. Dálkoměr je skvělý pomocník při hře. Vždy vám ukáže přesnou vzdálenost místa, na které namíříte měřící laser. Pokud neznáte přesné vzdálenosti, tak nemůžete hrát svůj nejlepší golf. Proto by měl každý zkušenější golfista takový přístroj mít. V dnešní době ho pořídíte od 2500,- Kč.

Pomůcka na zápěstí

Pomůcka Swing Gyde je skvělým pomocníkem pro někoho, kdo bojuje s délkou úderů. Tato pomůcka vám pomůže udržet úhel mezi zápěstím a předloktím při pohybu směrem do míče. To bude mít za výsledek, že se vaše rány prodlouží a zpřesní. Můžete koupit například zde….

Domácí patování

Když nemáte možnost jít na hřiště, tak je třeba trénovat doma. Patování je možné trénovat skoro všude a proto je dobré mít nějakou pomůcku pro zlepšení této stránky hry. Patovací jamka je ideální pro trénování krátkých patů. Věnujete-li denně deset minut tréninku, uvidíte, že se zlepšíte.

Přečíst nyní  Tiger Wood vyrovnal rekord Sam Sneada

Fitness guma

Zdánlivě to s golfem nesouvisí, ale fitness guma funguje skvěle jako pomůcka pro nácvik golfové techniky. Podívejte se na video, které vám ukáže jak s takovou gumou pracovat. Zlepšení vám můžu garantovat, pokud budete cviky provádět pravidelně.

 

Napsat komentář