Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

Může mi pomoci hraní golfu na počítačové hře?

7 Listopad 2022

komentáře

0
 7 listopadu, 2022
 0

Může mi pomoci hraní golfu na počítačové hře?

Možná to vypadá, že něco takového není možné. Počítačové hry patří dětěm a hlavně mladým. Ale i když nejste velkým fanouškem počítačových her, tak vám mohu golf na počítači doporučit. Hlavně pro začátečníky to může být velice užitečné.

Přesto, že na první pohled nemá počítačová hra s reálným golfem nic společného, není to zdaleka pravda. Díky hraní počítačových her, které si můžete stáhnout zdarma, se opravdu můžete zlepšit. Příkladem může být WGT golf.

Hraní počítačové hry vám pomůže pochopit taktiku, veškeré zákoutí golfového hřiště. Taková hra vám může pomoci s výběrem správné hole pro danou ránu a hlavně se naučíte pracovat i s větrem.

Co je však nejdůležitější, je práce s grýnem. Při hraní vám hra ukáže mřížku, která naznačuje sklon grýnu a různé nerovnosti. Například u WGT tam navíc běhají tečky, které ukazují kam se grýn svažuje. To vás skvěle připraví na reálnou hru na grýnu. Díky tomu pochopíte, jak přesně míček na nerovnosti reaguje a kdy je třeba ubrat sílu či naopak přidat.

Hra vás samozřejmě nenaučí lépe švihat, ale naučí vás vidět golf takový jaký opravdu je. Kam vám vítr odnese míček, že při úderu z vyšší trávy nemůžete použít dlouhou hůl a tak dále. Je to opravdu poučné zejména pro začátečníky. Navíc bez dobré taktiky, která je stejná jako na reálném hřišti se vám nepodaří dobrý výsledek na počítači ani v rálné světě.

Tento článek neberte jako propagaci počítačové hry, je to pouze a jen můj soukromý názor. Odkaz na hru WGT přidávám, z důvodů, že se mi hra celkem líbí, je velice reálná a hlavně je zdrama ke stažení.

Napsat komentář