Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

1 Leden 2021

komentáře

0
 1 ledna, 2021
 0

Hledíme do golfového roku 2021

 

Náročný rok 2020 máme za sebou a je na čase trochu se podívat na to, co nás čeká v roce 2021 na golfových kolbištích. Budeme všichni věřit, že brzy přejde pandemie a my se nebudeme muset na golfu omezovat a bude čas na zlepšení našich golfových výsledků.

 

  1. The Masters

Již 5. dubna začne opět šílenství kolem jednoho z nejslavnějších Majorů The Masters. Bude letos také bez diváků, nebo budou diváci šílet nad skvělými výkony špičkových golfistů na hřišti? Je otázkou, jestli Tiger Woods dokáže ve svých 45 letech, které letos oslaví, potrápit ostatní hráče a třeba vyhrát. Dočkáme se nějakého výrazného překvapení? Třeba vítězného tažení Viktora Hovlanda nebo jemu podobnému hráči?

  1. Šílenství zvané olympiáda

Letošního rok je i rokem olympijského golfu. Letos se bude hrát v Tokiu na hřišti Kasumigaseki Country Club, které bylo založeno v roce 1929 a pořádají se zde pravidelně velké profesionální i amatérské turnaje. V roce 1957 zde dokonce byl hrán první Japonský World Cup.  Hřiště disponuje dvěma 18 jamkovými hřišti (North a East). Budeme se těšit, že nás na tomto turnaji bude reprezentovat alespoň jeden český golfista.

  1. Čas trénovat

Do nové dekády bychom si měli stanovit nové cíle, které bychom v golfu chtěli docílit. Vyhledat proto nového golfového trenéra, nebo zintenzivnit dosavadní trénink pro lepší výsledky. V jarních měsících tak ten, kdo se vrhne do tréninku, bude mít v létě velký náskok před ostatními. Proto je dobré mít nějaké to golfové předsevzetí.

  1. Nové hřiště

Do světa českého golfu se dostala nová místa, která je třeba navštívit. Postaven byl golfový klub Prague Oaks, kousek od centra hlavního města, který jako jediný má zatím status National. Dokončen bude také golfový klub ve Vinoři Twin Chapels, kde bude možné hrát. Proto se můžeme v letošním roce těšit na nové zážitky.

  1. Rok dětí
Přečíst nyní  Jedna rada jak eliminovat slice úder

Je třeba, abychom dokázali přilákat více mladých golfistů. Proto je na čase věnovat více času dětem a snažit se začít vychovávat nové talenty.

  1. Více kamarádů

Jste začínající golfisté, nebo už naopak ošlehaný golfista. Přesto je dobré udělat si na golfu nové kamarády. Ať už t, co golf hrají nebo třeba přivést nové kamarády na golf a trávit tak s přáteli více času právě na golfu. Nebudete tak už nikdy muset hrát sami, pokud váš stávající golfový kamarád nemá čas. Není ani od věci na golf přivést svou přítelkyni nebo přítele a trávit tak čas společně.

  1. Cesta Dustina Johnsona

Aktuální majitel zeleného saka, který vládl také celému ročníku FedEx cupu. Bude i v roce 2021 zářit jeho hvězda stejně jako loni? Nebo se bude snažit například Brison Dechambeau vítěz U. S. Open znemožnit mu cestu k dalšímu prvenství?

  1. Morikawa, Hovland nebo Wolff

Kdo z těchto mladých golfistů, kteří již dokázali své kvality bude schopen dosáhnout vrcholu. Mládí vpřed a to platí u těchto golfistů dvojnásobně. Je to nejmladší golfové trio v prvních 15 hráčích světa. Morikawa je 7., Hovland 14. a Wolff 15. na světovém žebříčku.

  1. Ondřej Lieser na European Tour

Jako zatím první český golfista získal díky vítězství v žebříčku Race to Malorca plnohodnotnou hrací kartu na European Tour. Budeme svědky také toho, že jako první golfista z Čech vyhraje na tomto okruhu turnaj? Nebo se snad probojuje do první světové stovky? Na tyto otázky budeme znát odpovědi v průběhu roku.

  1. Spilková na olympiádě

Doufám, že se budeme těšit, že nás bude naše nejlepší česká golfistka reprezentovat na OH i letos. Koncem roku se výsledkově trápila, tak má dost času na přípravu a budeme jí držet palce.

golfové slevy

Napsat komentář