Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

2 Leden 2021

komentáře

0
 2 ledna, 2021
 0

Která golfová hřiště navštívit v roce 2021

 

Najděte si čas na to, udělat si výlet po naší republice a navštívit zajímavá místa. Patří k nim také golfová hřiště, kde jste třeba ještě nebyli. Spojení golfu a návštěvy zajímavého místa může být krásný rodinný výlet. Doufejme, že nám pandemie cestování neznemožní, alespoň ne po naší zemi.

  1. Golf resort Konopiště

Pro ty, co nejsou z Prahy, bude určitě místem klidu právě Konopiště. Nejen, že můžete vyrazit na zámek a dobré jídlo v tamní restauraci, ale čekají na vás také dvě 18 jamková hřiště mistrovského typu. Navíc resort na Konopišti nabízí i wellness centrum a velký venkovní bazén pro letní dovádění. Děti se tak nebudou nudit a vy si tak můžete v klidu zahrát golf. Ubytovat se můžete také ve zdejším hotelu přímo na hřišti, který zajišťuje veškerý komfort

  1. Slavkov u Brna

Historické místo, kde kdysi probíhaly bitvy vojsk, je dnes místem bojů o golfový trůn. Čeká na vás náročné sportovní 18 jamkové hřiště, které nadchne nejen pokročilé golfisty. Hřiště také nabízí malou akademii v zámeckém parku.

V případě, že nebudete mít náladu na golf, čeká na vás Bojiště, Památník Mohyla míru nebo kaple sv. Urbana. Kdybyste si chtěli udělat krátký výlet, tak je ideálním místem pro návštěvu zámek Bucovice, který je vzdálen jen 9 km od Slavkova.

  1. Golf Ostravice

Skvěle vybavené golfové hřiště kousek od Frýdku Místku, které leží v podhůří Moravskoslezkých Beskyd. Nabízí dobře zařízené tréninkové centrum a 18 mistrovských jamek. Mimo jiné nabízí resort také kvalitní ubytování v blízkosti hřiště. Pokud vás však již bude nudit golf, tak je možné vyrazit do technického muzea Tatry Kopřivnice či originálního pivovaru Beskydský pivovárek. Pro ty, co mají rádi turistiku, je zde oblíbeným místem prameniště v úbočí hory Malá Stolová na Horní Čeladné. Nebo můžete vyrazit za dobrodružstvím do Kněhyňské jeskyně. Bez povšimnutí by nemusel zůstat ani skalní hrádek na Kozinci, který leží zhruba 8 km od hřiště a sloužil jako strážní hrad.

  1. Kynžvart / Františkovy lázně

Dvě golfová hřiště v dojezdové vzdálenosti od lázeňského města Františkovy Lázně. Obě hřiště nabízejí mistrovská 18 jamková hřiště, která jsou výzvou pro každého golfistu. Na obou hřištích se hrály i světové profesionální turnaje ze série třetí evropské ligy Pro Tour Golf. Proto nezklamou ani zkušené golfisty. Pro negolfisty je zde připraveno mnoho zajímavostí ve městě Františkovy Lázně, kde najdete krásné lázeňské objekty, léčivé prameny, kasino, mnoho kaváren a restaurací. Navštívit můžete také hrad Loket, který není od Františkových Lázní daleko. Navštívit můžete také zrcadlové bludiště přímo ve městě. Pokud chcete poznat poutní místa, můžete vyrazit do areálu Maria Loreto. A nesmíme  zapomenou na zámek Kynžvart, okolo kterého golfové hřiště vede.

  1. Golf Ypsilon

Golfové hřiště na severu republiky, kousek od Liberce, je výzvou pro golfisty milující náročné terény. Hřiště se nachází v obci Fojtka, která má jediné rovné místo nacházející se v prostorách klubovny. Horské mistrovské hřiště nabízí par 72 s délkou přes šest kilometrů. Hřiště prověří nejen golfové dovednosti, ale také vaší fyzickou kondici. V okolí Liberce se zabaví i ti, co zrovna golfu neholdují. Přímo ve městě můžete navštívit IQ park, který milují hlavně děti. Městskou zoo, která patří k těm nejlepším v republice nebo můžete vyrazit na horskou túru a vystoupat na horu Ještěd, kde na vás čeká místní proslulý vysílač oceněný architektonickou unií a který získal cenu Artura Perreta.

Přečíst nyní  Separace pohybů při golfovém švihu.

 

Image by Coilin from Pixabay

Napsat komentář