Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

7 Květen 2020

komentáře

0
 7 května, 2020
 0

Jak hrát golf – 3.díl : vypichování a hrabání

 

zahrajete super úder na green a těšíte se na úspěšný putt. Prohlédnete si dráhu puttu, zaujmete postoj, zahrajete a najednou míček nadskočí a následně objede jamku. To je k vzteku, ale bohužel jste si nevšimli, že tam byl nevypíchnutý „pitch mark“.

Dalším nešvarem golfistů je nedostatečná pozornost věnovaná vypíchnutí důlku po dopadu míče na green „pitch mark“. Mnozí z nás by si měli uvědomit, že když jste zaplatili hrací poplatek, neznamená to, že se nemusíte ke hřišti chovat slušně.

Není to povinnost, kterou byste ulehčovali práci pracovníkům golfového hřiště, ale je to slušnost vůči ostatním hráčům. Je to stejné jako uhrabání bunkeru po úderu, stejně tak jako vrácení vyseknutého drnu.

Jak jsem popsala v prvním odstavci, tak by se vám nelíbilo, kdyby váš putt neskončil v jamce kvůli pitch marku od jiného hráče. Stejně tak, když vám spadne míč do šlápoty v bunkeru, kterou tam za sebou neupravil jiný hráč.

Proto bych vás ráda požádala, abyste se více soustředili na vypichování dolíků po dopadu míčku, ale také na hrabání bunkeru či vracení vyseknutých drnů.

Image by PublicDomainPictures from Pixabay

Přečíst nyní  Co dělat, když nemáte před hrou čas na rozehrání?

Napsat komentář