Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

29 Prosinec 2022

komentáře

0
 29 prosince, 2022
 0

 

Lidé si dávají v novém roce mnoho předsevzetí. Bohužel mnoho jich také nedodrží. Ale dát si nějaké golfové předsevzetí, by mohlo být dobré. Není třeba si dávat nereálné cíle, ale udělat si golfový plán na další rok. Ať už se jedná o intenzitu tréninku nebo jen kolik nových hřišť chcete poznat.

S dobrým plánem si můžete udělat z golfu větší zábavu než doposud. Zlepšit si výsledky možná není až tak těžké, jak si myslíte. A navštívit nějaké nové golfové hřiště také není špatný nápad.

foto: golf Bogogno

Pokud si chcete během roku udělat golfový výlet, tak bych doporučila Golf club Lich. Extrémně rychlé a kvalitní grýny, skvělá kuchyně a relativní blízkost k našim hranicím. Je to hřiště, na kterém se hrálo mnoho profesionálních turnajů a hřiště je opravdová výzva. Další hřiště, které stojí za návštěvu je rakouský Kitzbuhel. Eichenheim je hřiště, které patří mezi ty nejlepší v Evropě.

Foto: Golf Bogogno

Místem, které byste jako vášnivý golfista neměli v Evropě vynechat, je golfový klub Bogogno v Itálii. Na tomto hřišti se hraje kvalifikační škola Evropské profesionální ligy a opravdu stojí za návštěvu. Krásný hotel, bazénový komplex a dvě osmnácti jamková hřiště na vás čekají kousek od Milána. Poslední krásnou zastávkou může být rakouský Baden, kde na vás čeká krásné parkové hřiště Schloss Ebreichsdorf se svou nezapomenutelnou atmosférou.

Chcete, aby vás golf ještě více bavil? Pak je třeba se chvilku soustředit také na trénink. Dejte si předsevzetí, že budete alespoň dvakrát týdně trénovat na cvičné louce a jednou měsíčně navštívíte golfového trenéra. Tím bude váš trénink dostatečně intenzivní, abyste se mohli zlepšovat. Nedávejte si nereálné cíle, které nedodržíte. Ale nastavte si tréninkový plán, který jste schopni splňit. Případně se poraďte s trenérem, aby vám takový plán vypracoval.

Přečíst nyní  Tréninkový plán na golf. K čemu je dobrý?

Za golfovou akademii Nicole Golf, vám mohu slíbit, že se budu snažit natočit co nejvíce instruktážních videí a budu neustále vylepšovat internetový portál nicolegolf.cz. Ráda bych vám neustále přinášela ty nejzajímavější články, které mohou posunout váš golf kupředu a dávat vám rady, které považuji za ty nejlepší, aby se zlepšil i váš švih a výsledky.

Napsat komentář