Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

21 Září 2019

komentáře

Off
 21 září, 2019
 Off

Je pro vaše dítě golf ten pravý sport?

Asi bychom se mohli do nekonečna bavit, který sport je pro vaše dítě ten nejlepší, ale ukažme si pár důvodů, proč by golf měl být ten pravý pro vaše dítě.

V dnešní době je golf velice důležitý pro lidi, kteří míří v podnikání vysoko, ale i pro ty, kteří pracují pro renomované společnosti. Golf se stal prostředkem, kde je možné uzavírat smlouvy se zákazníky, kde poznat jak se bude váš obchodní partner chovat v bussinesu.

Golf je důležitý pro prosperující byznys. Stejně tak jako dříve byl prostředkem pro rozvoj bussinesu tenis nebo fotbal, tak v dnešní době golf zasahuje do mnoha oborů podnikání. I vás či vaše zaměstnace může  obchodní partner pozvat na golf a určitým způsobem to bude faux pas, když např. váš marketingový ředitel nebude hrát golf.

Na golfu poznáte své obchodní partnery jako nikde jinde, protože při golfu neudrží hráči své emoce a projeví své opravdové „já“, které bude praktikovat i v byznysu.  Proto pokud máte ambice ze svého dítěte mít úspěšného byznysmena tak ho rozhodně naučte hrát golf.

Golf není jen prostředek, jak dítě zabavit a mít tak hodinu volno od dětí, ale také umění do budoucnosti. Nemusíte mít ze svého dítěte mistra republiky v golfu, ale dnes to prostě k práci patří.

Image by academiagolf from Pixabay

Přečíst nyní  Jak Bryson Dechambeau změnil golf
golfové slevy

Comments are closed.