Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

25 Duben 2024

komentáře

0
 25 dubna, 2024
 0

Dlouhé drajvy nebo super paty!

Někdo má na golfu dlouhé drajvy a někdo zase skvěle patuje. Který z těchto dvou jste vy? Naučte se poznat svou hru a zlepšete své výsledky na maximum.

Dobré je když znáte své přednosti a své slabiny. Pokud vaše přenost jsou dlouhé rovné odplay driverem, nebo naopak jste dobří v krátké hře, je třeba, abyste to věděli.

Pokud bojujete s dlouhými, ale nepřesnými odpaly, tak to nemusí znamenat, že budete hrát špatné výsledky. Stejně tak vám jen kvalitní krátká hra nezaručí dobré výsledky.

Je třeba se soustředit na kreativitu a ta je v golfu velice důležitá. I když driverem hrajte pravidelně slice a někdy se netrefíte na fervej, tak rozhodně nezoufejte. Nemusíte měnit svůj švih, abyste hráli draw a trvalo vám to mnoho měsíců či let toto změnit.

Ale naučte se korigovat slice tak aby vždy skončil v dobře hratelné pozici a následně pracujte na krátké hře, abyste zahráli birdie, díky skvělému patu.

Ať jste tedy bombér nebo patér, vždy je dobré znát své přenosti a korigovat dobře své nedostatky ve hře. S touto korekcí vám pomůže golfový trenér a stejně tak vám může pomoci s taktikou hry, která je velice důležitá. Tento trénink bude zaměřen na mírů přímo pro vás a vaše potřeby.

Nezaměřujte se na tréninku jen na své slabé stránky, ale postupně zdokonalujte i své přenosti. Někdy se může stát, že i bomber bude dobrým patérem a naopak.

Napsat komentář