Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

12 Leden 2021

komentáře

0
 12 ledna, 2021
 0

Justin Thomas se musel omluvit

Justin Thomas musel přijít hned po odehraném třetím kole na turnaji šampiónů s omluvou. Bohužel pro něj jsou na turnaji mikrofony a kamery, které zachytí skoro vše. To si ve chvíli, kdy po nepovedeném dvoumetrovém patu na čtvrté jamce neuvědomil a pronesl homofobní nadávku, za kterou se následně omluvil.

“Je to neomluvitelné. Jsem dospělý muž a není zde jediný důvod, abych něco takového říkal. Je to hrozné, jsem z toho  rozhozený,” přiznal Thomas

Řekněme si, komu neujelo nějaké to sprosté slovíčko nebo věta po nepovedeném úderu. Ale profesionálové a tím více ti nejlepší, by si na takové věci měli dávat pozor. Nesportovní chování na golf nepatří a tím spíše na profesionální úrovni. Navíc každý kdo nadává či snad dokonce hází vzteky holemi, vypadá velice směšně. To si každý jednoho dne uvědomí a svou úlevu od stresu se naučí ventilovat jinak.

Thomas ale není jediný. Před dvěma lety přišel po takové větě o dva sponzory také Scott Piercy nebo v roce 2014 se omlouval za své chování i Patrick Reed.

 

Když se na videu zaposloucháte, uslyšíte, co Thomas řekl:

Přečíst nyní  Nelly Korda opět řádí na DriveOn Championship

Napsat komentář