Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

Nejlepší filmy o golfu, které při karanténě stojí za zhlédnutí

19 Březen 2020

komentáře

0
 19 března, 2020
 0

Nejlepší filmy o golfu, které při karanténě stojí za zhlédnutí

bohužel naše země je v karanténě kvůli koronaviru a tak nám kromě domácích prací a práce na zahradě nezbývá moc jiné činnosti, než se dívat k večeru na televizi. Proto jsem pro vás připravila malý seznam skvělých golfových filmů, které stojí za to shlédnout a rozhodně neurazí. Pokud jste milovníky zeleného sportu, tak vás tyto filmy určitě potěší. A pokud do golfu teprve pronikáte, tak vám mohou tyto filmy i některé golfové taje objasnit. Tak přeji hezkou podívanou.

 

  1. Seven days in Utopia

Příběh pojednává o chlapci jménem Luke Chilsom, který je talentovaný golfista a připravuje se na profesionální turnaj. Když se ukáže, že jeho první turnaj je velkou katastrofou, rozhodne se uprchnout z golfového prostředí, které klade velké nároky

  1. Happy Gilmore

Z Gilmorea by byl určitě skvělý hokejista, kdyby ovšem uměl bruslit. Ale jeho skvělé údery může využít v jiných sportech. A tak přijímá návrh golfového trenéra a brzy na to se stává oficiálním účastníkem profesionálního golfového turnaje. Podívejte se, jakou zábavu u toho prožívá.

 

  1. Bobby Jones, úder génia

Bobby Jones byl asi jeden z nejtalentovanějších golfistů světa. Přes všechny životní obtíže nakonec dosáhl absolutního vrchlou. Film pojednávající o legendě golfového sportu stojí za zhlédnutí, už jen z důvodu, že Bobby Jones dá přednost cti před penězi a tím dá golfu jiný rozměr.

 

 

 

  1. Legenda o Bagger Vance

Krásný a romantický film v podání skvělých herců v čele s Charlize Theron, Matta Damona a Willa Smithe o velkém návratu golfového talentu v podobě Matta Damona. Jeho Caddy Will Smith ho provází v jeho těžké životní situaci a přivádí ho zpět ke golfu, aby se mohl účastnit velkolepého turnaje, který pořádá Cahrlize Theron aby zachránila tatínkovo golfové hřiště. Pozve tak kromě Damona také Bobbyho Jonese a Waltera Hagena. A turnaj může začít.

Přečíst nyní  Pomůže vašemu golfu měřící zařízení na cvičné louce?

  1. Greatest Game Ever Played

Film je natočen podle skutečné události, která pojednává o duelu mezi dvěma legendárními golfisty Harryho Vardona a Francisa Ouimenta. Turnaj se odehrál v roce 1913 a nemohlo se jednat o nic jiného než U. S. Open.

  1. Caddyshack

Tento film určitě nejvíce zaujme obdivovatele herce Billa Murrayeho a Chevy Chase, kteří v tomto komediálním snímku excelují. Tento film je golfová komedie, kterou po celou dobu provází neúnavný svišt, který chce zničit celé golfové hřiště. Rozhodně stojí za zhlédnutí.

  1. Tin Cup – Zelený svět

Další komediální snímek a skvělý herecký výkon Kevina Costnera. Roy Mc Evoy je vesnický golfový profesionál, který dá se říci svou leností zahodil nadějnou kariéru. S vtipností svou vlastní prochází životem po boku kamaráda Romea, který mu dělá caddyho.

Po mnoha komických peripetiích se dostane na U.S. Open, kde zahraje nejslavnějších 12 úderů na poslední jamce. Přesto se mu povede se kvalifikovat na další ročník. Rozhodně stojí za zhlédnutí.

video: youtube.com

Image by René Schindler from Pixabay

Napsat komentář