Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

10 Leden 2021

komentáře

0
 10 ledna, 2021
 0

Nejlepší golfové hry pro mobilní telefony

 

I když už mnoho z nás nejsou děti, tak se někdy stane, že máme chvilku volno a tu věnujeme mobilnímu telefonu. Vyzkoušela jsem golfové aplikace, které by se vám mohly líbit. Golfových her je celkem dost, ale jen některé stojí za to, si je do telefonu nainstalovat. Vybrala jsem tři nejlepší, které mohu doporučit.

Pro Feel Golf – Sport Simulation

Vcelku pěkně zpracovaná grafika, která vám dodá pocit opravdového golfu. Jedná se o postupné hraní golfových hřišť, na kterých musíte dokázat ulovit ty nejlepší výsledky a díky tomu se můžete posouvat ve výkonnosti a hlavně také k dalším hřištím. V celku jednoduché, ovšem dosti nepřesné ovládání hry. Někdy je téměř nemožné zahrát ze začátku birdie nebo par. Dá se hrát i zdarma, ale hra také nabízí jako většina aplikací placené vylepšení. Hrát můžete ve třech modech, kdy hrajete jeden hráč proti jednomu nebo si sám zahrát rovnou nějaké hřiště. Poslední varianta je kariéra, díky které postupujete ve hře neustále dopředu.

Vhodné i pro dospělé. Ideální věk pro hru této hry 12-17 let.

Celkové hodnocení 81%

WGT Golf

Hra, kterou představili i v Golf Channelu nebo NBC. Ovšem na celé hře je nedokonalá grafika, která trošku zhoršuje celý dojem z této hry. Skoro až nereálný let míče a méně propracované okolí golfového hřiště. Jinak je hra celkem hratelná a můžete si užít světová hřiště. Pokud nechcete do hry investovat žádné peníze, tak budete mít možnost hrát pouze omezenou dobu denně a čekat tak dlouho, než budete moci pokračovat k dalším hřištím a  s vylepšením golfových holí. Jinak hra působí slušným dojmem.

Budete ovšem potřebovat neustálé připojení k internetu. Tuto hru nelze hrát offline. Bohužel díky špatnému připojení se často stává, že čekáte dlouho na oponenta. A ze začátku budete hodně znevýhodněni svou úrovní hry. Hra neodpouští špatné údery.

Přečíst nyní  Bolí vás z golfu záda?

Tuto hru navíc můžete hrát i na PC:

Hodnocení 84%

Golf Clash

Golfová aplikace spíše pro mladší ročníky, přesto celkem povedená. Jedná se o hru, kdy soupeříte ve hře proti dalšímu reálnému hráči. Každý hráč má možnost zvyšovat úroveň golfových holí a tím pádem ze začátku nebudete mít moc velkou šanci někoho porazit. Není zde možnost tréninku a je třeba být neustále připojen k internetu.

Samozřejmě jako v téměř každé jiné aplikaci, je zde možnost dokoupení zkušeností a golfových holí za reálné peníze. Jedná se o hru, kterou bych doporučila spíše dětem, ale na dlouhé cesty MHD či autem to není špatná hra.

Hodnocení 74%

Image by Firmbee from Pixabay

golfové slevy

Napsat komentář