Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

Recenze: Jak jsem si koupila cvičnou golfovou síť v obchodě insportline.cz

22 Duben 2021

komentáře

0
 22 dubna, 2021
 0

Jak jsem si koupila cvičnou golfovou síť v obchodě insportline.cz

 

Již nějakou dobu jsem přemýšlela, že si na zahradě zařídím cvičné odpaliště, kde budu moci trénovat,když zrovna nejsem na hřišti.  A tak jsem se rozhodla pořídit si cvičnou golfovou síť, která mi zaručí, že míček nezaletí někam mezi domy či sousedům do okna.

Vybírala jsem celkem dlouho a nechtěla jsem utratit příliš mnoho peněz. Hned na začátku jsem zavrhla si objednávat golfovou síť v Číně, kde bych předpokládala, že za 500 kč bude dost nekvalitní zboží a nebude takový výrobek vůbec použitelný. Tak jsem hledala v ověřených obchodech a našla jsem cvičné sítě v hodnotě kolem 3 tisíc korun, který byly různého tvaru a vzhledu.

Nakonec mě klepla do očí slušně vypadající cvičná golfová síť, kterou nabízel obchod insportline o kterém jsem si myslela, že je solidní firma a nabízí slušné zboží. Objednala jsem zboží za více jak tisíc korun a čekala, co mi domu přijde.

Celá natěšená jsem začala síť rozbalovat a instalovat ve chvíli kdy mi přišla poštou. Už na začátku mě přišel materiál dost slabý, ale řikala jsem si, že jsem asi hodně náročná. Vyndala jsem driver, abych nemusela vyndávat odpalovací rohožku a postavila míček na týčko. Zatím jsem to chtěla otestovat tak jsem dala do úderu zhruba 60% síly.

Ale to co se stalo jsem opravdu nečekala. Celá postavená síť spadla na zem a moje matka se začala smát. Bohužel to nebylo mojí nešikovností, že bych jí špatně umístila, ale tím, že je zboží zcela nekvalitní a okamžitě se vytrhaly švy a síť spadla, protože jí nemělo co držet. Po jednom úderu a to navíc ne zcela plnohodnotném, je síť nepoužitelná a já mám akorát vztek, protože musím zboží vracet a okamžitě chci vrátit peníze za něco co evidentně prodávající firma insportline objednala z Číny za těch 200 korun co jsem nechtěla udělat já a poslala mi to jako výrobek, který by měl být kvalitní. Jsem zcela zklamaná a rozhodně nikomu již do budoucna nedoporučím nakupovat v obchodě insportline, protože jsem naprosto ztratila v tento obchod důvěru.

Přečíst nyní  Co mohou způsobit špatně zvolené golfové hole?

Možná mě odsoudíte, za to, že jsem si neobjednala v golfovém obchodě síť za 3 až 4 tisíce. Ale každopádně mám zkušenost, která je k nezaplacení. Pokud si kupujete jakékoli vybavení na golf, tak není dobré ztrácet čas s něčím jiným než s ověřenými značkami. Samozřejmě u holí a míčků je to něco jiného, tam bych nikdy na cenu nehleděla, ale myslím si, že něco tak jednoduchého jako kousek síťoviny není problém vyrobit. Ale bohužel se ukázalo, že snaha vydělat, překonala touhu po kvalitních výrobcích a spokojeném zákazníkovi.

Proto dávám firmě insportline v pomyslném žebříčku pouze 2 body z 10 a dané golfové sítí 0 z 10. Na instagramovém příspěvku můžete vidět, jak síť v reálu dopadla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anna Nicole Golf Academy (@annanicolegolf)

 

foto: Anna Nicole

Napsat komentář