Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

25 Březen 2020

komentáře

0
 25 března, 2020
 0

Správné držení hole. Použijte pomůcky, které máte doma.

V době, kdy musíme být doma díky koronaviru, jsem pro vás připravila účinné pomůcky pro perfektní držení hole. Samozřejmě tyto metody je  možné použít i v době bez koronaviru. Vtipnou formou se můžete doma naučit dokonalé držení golfové hole.

  1. Použijte klíče od auta

Asi každý z nás někdy držel klíčky od auta. A tato činnost může velice připomínat držení golfové hole, ač to na první pohled nevypadá. Pokud máte klíčky od auta podobné těm, co mám na fotce, máte vyhráno. Chytněte klíčky pouze do konečků prstů ukazováčku a palce, tak jako byste chtěli strčit klíček do zámku. A hned vidíte, jak se vám mezi těmito prsty vytvoří požadované V, které by mělo být i při držení golfové hole. Vše vidíte na obrázku.

  1. Vařečka je také řešení

Vařečka tím, že je držadlo slabé, vám umožní chytit ji do prstů ,jak je vidět na obrázku. Nejdříve chyťte vařečku pouze do ukazováčku a palce. Natáhněte ostatní prsty tak aby byly rovnoběžně a byly rovnoběžně i s čepelí vařečky. Čepel i prsty by měly mířit stejným směrem. Pak už jen vařečku chytíte ostatními prsty a máte perfektní držení hole jako profesionálové.

  1. Nůžky na papír vás mohou naučit jak držet hůl

Nůžky vám pomohou s nastavením prstů na golfovém gripu. Chytněte nůžky klasickým způsobem a následně přendejte ukazováček a palec, tak abyste nůžky obejmuli. Tak jak vidíte na obrázku. Díky tomu se naučíte držet hůl v prstech a ne ve dlani.

Image by Colleen Inniss-Gittens from Pixabay

Napsat komentář