Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

25 Únor 2021

komentáře

0
 25 února, 2021
 0

Tiger Woods: jak to s ním bude dál?

 

Asi většina z nás zaznamenala, že golfová legenda Tiger Woods boural ve svém voze úterního rána kolem sedmé hodiny v Kalifornii. Ještě den předtím točil video s produkční společností a v den nehody měl také natáčet.

Bohužel v plné rychlosti bez brzdných drah havaroval a jeho vozidlo skončilo daleko od vozovky. Vystříhat ho z vozu museli hasiči a byl ihned převezen do nemocnice, kde podstoupil operaci. Tiger Woods má mnohočetné zlomeniny pravé nohy, kde bylo třeba udělat i operaci, kde mu byla do kosti dána intramedulární tyč .

Doktor Campbell, konstatoval, že Tiger Woods bude ještě několik dní v nemocnici a následná rekonvalescence bude trvat několik měsíců. Také řekl, že nejde úplně tak o mnohačetné zlomeniny, ale o poškození nervů, které by mohly být větším problémem.

Tiger Woods měl v plánu po operaci zad stihnout letošní Master, což je nyní samozřejmě nemožné. Doktoři tak doufají, že se bude moci snad vrátit ke golfu v sezóně 2022.

Doktor Cambpell také zmínil, že zatím nemůžeme mluvit o nějaké prognóze, kdy by se mohl Tiger vrátit ke golfu, protože na řadě bude mnoho komplikací a to nejen ohledně jeho zranění z dopravní nehody, ale také ohledně jeho zad.

Můžete tak pouze doufat, že golfová legenda se brzy dá dohromady a bude opět brázdit golfová hřiště. Tigera podporují jeho golfoví kolegové, kteří například řekli, že jsou štastní, že Tiger je na živu a jeho děti tak budou mít tatínka, a že Tiger Woods je bojovník, který se jen tak nedá a vše nakonec zvládne a dotáhne do pozitivního konce. K jeho zdraví se vyjádřili například Rory McIlroy, Justin Thomas nebo Dustin Johnson.

Přečíst nyní  Buďte sami sobě trenérem

 

Zdroj: Golf.com

 

Image by David Mark from Pixabay

Napsat komentář