Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

21 Únor 2021

komentáře

0
 21 února, 2021
 0

Když vítr trápí golfisty. Genesis Invitational 2021

 

Play suspended! Hlásí cedule na golfovém hřišti Riviera na letošním turnaji Genesis Invitational. Stalo se ve třetím kole, když vítěz vítěz PGA Championship 2011 Keegan Bradley zahrál svůj put na desáté jamce třetího kola.

Neuvěřitelné co se s míčkem stalo. Zhruba 15 metrový pat, který měl Bradley do birdie vystartoval sice směrem na jamku, ale extrémně silný vítr ho zhruba tři metry před jamkou začal hnát z grýnu ven a míč nakonec skončil hluboko po grýnem mezi bunkery. Míč tak byl zhruba 15 metrů od jamky, ale úplně mimo grýn.

Zhruba minutu na to zazněla siréna a hra byla přerušena, právě pro silný vítr, ve kterém nelze hrát, protože se míček neudrží na grýnu. Bohužel pro Bradleyho to bude mít nepříjemné, protože přesto, že nemohl za to, že se míček skutálel z grýnu pryč, bude muset po obnovení hry pokračovat již třetí ranou tam, kde míč skončil. Alespoň tak je to podle pravidel. Pokud nebude kolo anulováno a nebude se hrát znovu.

Problémy měli také vedoucí Burns, který po 13 jamkách je na výsledky -10 a za kolo +2. Ztratil tak ze svého vedení o pět úderů po druhém kole tři na prozatím druhého Fitzpatricka -8.

Image by David Mark from Pixabay

golfové slevy

Napsat komentář