Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

Tip, jak lépe odhadovat při patování vzdálenost

27 Listopad 2021

komentáře

0
 27 listopadu, 2021
 0

Tip, jak lépe odhadovat při patování vzdálenost

 

Klíčem k lepším výsledkům, je lépe patovat. To se lehce řekne, ale hůře udělá. Přesto existuje jedna univerzální rada, jak se naučit citu pro vzdálenost u patování. Mnoho amatérských golfistů má problémy s odhadováním vzdálenosti u patů, které jsou delší než tři metry.

Mám pro vás jednoduchý systém, který vás naučí daleko lépe odhadovat vzdálenost. Vyzkoušejte si na cvičném grýnu následující techniku. Vezměte si do ruky několik míčků a stoupněte si do vzdálenosti zhruba pěti metrů od jamky. Následně se snažte kutálet míče po zemi, abyste dostali míčky co nejblíže jamky.

Na další sadu míčků si stoupněte zhruba deset metrů od jamky a vzdálenost postupně prodlužujte. Uvidíte, jak se vám bude dařit přibližovat míček k jamce. Čím budete přesnější v kutálení míčku rukou, tím lepší budete mít cit pro vzdálenost u klasických patů. U patování  nemusíte přemýšlet, kolik je to přesně metrů a jak moc se máte napřáhnout. Je to přirozená schopnost člověka odhadovat vzdálenost. A proto vám tento jednoduchý trénink pomůže odhadovat vzdálenost i s golfovou holí.

Přečíst nyní  Buďte sami sobě trenérem

Comments are closed.