Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

7 Červen 2023

komentáře

3
 7 června, 2023
 3

V golfu není mnoho rad, které by byly tak skvělé, že vás zázračně naučí hrát golf. Ale jsou rady, které vám hodně pomohou a bohužel i takové, které vás ve zlepšení spíše zabrzdí. Dneska si řekneme o jednom skvělém cviku, který je v podstatě univerzální na každý druh švihu i postavy.

Dokonce by vám tento jednoduchý cvik měl pomoci zbavit se nechtěného šlajzu, který vás možná trápí a zlepší vám vaše současné údery bez velké námahy. Jak tedy tento skoro zázračný cvik provádět?

  1. krok

Stoupněte si s nohama těsně vedle sebe a zůstaňte ve vzpřímeném postoji. Následně nasimulujte nápřah rukama a rotaci ramen. Napřáhněte se bez hole simulovaně zhruba do výše ramen a snažte se držet lokty co nejblíže u sebe. Ramena budou skoro v rovině a nemusíte dbát na golfový předklon.

Tento obsah je pouze pro Silver a Gold členy Premium Golfu.
Přihlášení Registrace

Tento obsah je pouze pro registrované členy Premium Golf clubu, který vám umožní získat nové zkušenosti. Přístup k videím a mnoho dalšího.

Neváhejte se registrovat. Klikněte na políčko "registrovat" níže. Nebo se přihlašte pomocí tlačítka "přihlásit".

golfová akademie praha

Další obsah je pouze pro Silver a Gold registrované členy Premium Clubu.
Registrovat sePřihlášení

 

Co jsme se tímto cvikem naučili? Pokud dokážete pocit z tohoto cviku přenést do reálného úderu, tak byste měli přestat švihat over the top (v podstatě zvenku dovnitř) a tím zmenšíte možnost zahrát šlajz. Naučíte se začínat švih do míče přenesením váhy a tím pracovat i se zemí, abyste měli rychlejší švih a delší údery. Naučíte se zkoordinovat pohyb rukou a boků tak, abyste hráli rovnější a přesnější údery.

 

 

 

3 responses on “Vyřešte špatné údery a slice jediným cvikem!

  1. gavepa napsal:

    Dobrý den, nemohla by jste prosím nahrát video ke cviku “Vyřešte špatné údery a slice jediným cvikem!” Děkuji Gavenda

Napsat komentář