Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

19 Srpen 2023

komentáře

0
 19 srpna, 2023
 0

Již je to 27 let, co jsme mohli shlédnout kultovní film Zelený svět „v americkém originále TIN CUP“ s Kevinem Costnerem v hlavní roli. Příběh golfového profesionála toužícího po lásce krásné Renee Russo ho dovedla z venkovského cvičného hřiště až na U.S. Open, kde měl šanci vyhrát titul. Titul nezískal díky své tvrdohlavosti, ale jeho výsledek 12 na poslední jamce byl korunován úderem z 230 yardů přímo do jamky.

Díky tomuto filmu se určitě mnoho z vás rozhodlo hrát golf. A ti co ho hráli již tenkrát, určitě toužili vyzkoušet si zahrát jamku, která hrála roli v tomto filmu. I když je malá šance, že tuto jamku někdy budete hrát, tak přesto je možné si na ní zahrát.

Jedná se o 13. jamku golfového hřiště Deerwood Coutry Club, severně od Houstonu (Texas). Hřiště je privátní, ale je možné se na něj dostat díky pozvání některého z členů. Ikonická jamka má dokonce ve vzdálenosti zhruba 230 yardů od grýnu cedulku, připomínající právě film TIN CUP. Díky tomu víte, že stojíte na stejném místě jako Kevin Costner v roce 1996 při natáčení filmu.

Můžete si tak vyzkoušet úder přes vodní překážku na grýn, na který se Costner pětkrát netrefil, a až šestým míčem zahrál přímo do jamky. Ve skutečnosti tato jamka není par 5, ale par 4 s délkou 453 yardů. I tak je druhá rána na grýn výzvou pro každého golfistu.

Napsat komentář