Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

14 Duben 2024

komentáře

0
 14 dubna, 2024
 0

Na golfu je třeba mít dobré vychování.

Pozdravit, když vejdu do místnosti, usmát se a pozdravit, když přijdu na recepci a mnoho dalšího se nám na golfu nějak vytrácí! V západní Evropě, jsem se nesetkala s tím, že by golfisté na parkovišti kolem sebe prošli bez pozdravení či jiné interakce.

Od devadesátých let se hodně změnilo. Nejen v technologiích a dalších oblastech, které nám usnadňují život. Ale také se hodně změnilo v mezilidských vztazích.

Řeknu vám jeden krátký příběh: Přijela jsem na parkoviště jednoho golfového klubu, kde jsem vystoupila a začala si vyndávat hole z auta. Naproti mně se přezouval pán, tak jsem ho pozdravila. Ovšem odpovědi jsem se nedočkala. Následně jsem vyrazila na recepci klubu, kde mě pouze pokynutím hlavy s kyselým obličem počastovala mladá slečna sedící za pultem. Když jsem dorazila do kavárny a dala si kávu, tak kolem mě prošel majitel hřiště a prohlásil: „vy nám tady učítě? Tady nesmíte učit“. Ale já jsem přišla jako normální zákazník na kávu a sama si zahrát golf. Jestli mám či nemám kartičku PGA v kapse, snad nerozhoduje!

Závěrem: Takto si den na golfu opravdu nepředstavuji. Kam se poděly úsměvy, radost ze života, odpověd na pozdrav a mnoho dalšího. Asi bychom se všichni měli zamyslet nad tím, jak se k sobě na golfu chováme (ale nejen na golfu).

Byla bych ráda, kdybychom se k sobě chovali lépe alespoň na golfu, kde jsme všichni za stejným účelem. A to je, užít si pěkný a příjemný den při sportu. Snad si na golf nechodíme dokazovat svou nadřazenost či vybít si každodenní frustraci.

Přeji vám krásnou a příjemnou hru, ať už na golfu potkáte kohokoliv.

Napsat komentář