Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

3 dovednosti, které z vás udělají skvělého hráče na grýnu.

13 Duben 2022

komentáře

0
 13 dubna, 2022
 0

3 dovednosti, které z vás udělají skvělého hráče na grýnu.

 

Možná se může zdát, že patování je ta nejjednodušší činnost na golfu. Ale opak je pravdou. Ano! Možná je pravda, že u patování je zasažení míče, aby se pohnul vpřed, jednoduché. Trefit ho však správným směrem a do ideální vzdálenosti je mnohem složitější. Dobré výsledky se dělají právě na grýnu. Postupem času se každý začátečník naučí hrát dlouhé údery a na grýn se z odpaliště dostane na pár úderů. Ale patování je vlastně 50% celé hry. Při paru 72 a 18 jamkách je norma 36 patů. A proto je třeba patování hodně trénovat.

 

Přečíst nyní  5 ručníkových drillů pro lepší hru + Video

Proto nevěřte nikomu, kdo vám bude tvrdit, že patování je to nejjednodušší! Budeme-li počítat, že hrajete kolem 90 úderů a z toho je zhruba 40 patů, tak není až taková chyba ve vaší dlouhé hře, ale ve hře krátké. Tedy v patování a schopnosti si míček přihrát k jamce z okolí grýnu.

Abyste byli dobří hráči na grýnu, tak potřebujete dobře zvládat tři základní věci.

 

 

Tento obsah je pouze pro Free PremiumGolf, Silver, a Gold členy Premium Golfu.
Přihlášení Registrace

Tento obsah je pouze pro registrované členy Premium Golf clubu, který vám umožní získat nové zkušenosti. Přístup k videím a mnoho dalšího.

Neváhejte se registrovat. Klikněte na políčko "registrovat" níže. Nebo se přihlašte pomocí tlačítka "přihlásit".

golfová akademie praha

Další obsah je pouze pro Free PremiumGolf, Silver, a Gold registrované členy Premium Clubu.
Registrovat sePřihlášení

 

 

 

Pokud i nadále budete stagnovat s patováním, není nic jednoduššího, než sledovat můj blog. Nebo si můžete domluvit lekci golfu, kde probereme i patování. Získáte více zkušeností s patováním a vaše hra se může zlepšit o několik úderů.

Napsat komentář