Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

5 věcí, které by měl každý golfista udělat před koncem sezóny

21 Říjen 2021

komentáře

0
 21 října, 2021
 0

5 věcí, které by měl každý golfista udělat před koncem sezóny

 

Přichází konec golfové sezóny, alespoň tady u nás. Sice se hraje i přes zimu, ale i tak je dobré udělat některé kroky, které vás připraví na zimu a nastartují motivaci do další sezóny. Mnoho golfistů vlastně ani mentálně neukončují golfovou sezónu, ale je dobré mít plány. Plány se dělají jak v práci, podnikán, tak i v golfu.

 

Shrňte si své výsledky

Někdy je pocit něco jiného než reálné výsledky. Proto si pořádně projděte své výsledky z končící sezóny a zhodnoťte si dosažené výsledky a cíle, které jste na letošní sezónu měli. Statistika a analýza je základem i v golfu. Je dobré vědět, jak na tom jsme

Stanovte si nové cíle

Vždy je dobré mít nějaký cíl. A proto si ho stanovte i na golfu pro nadcházející sezónu. At už je to hendikep nebo počet odehraných kol či cokoli jiného, čeho chcete příští sezónu docílit. Může to také znamenat probrat své cíle s golfovým profesionálem, se kterým se domluvíte na další spolupráci, která bude systematická a bude přinášet ovoce.

Zjistěte, kolik jste utratili

Možná se vám zdá, že jste do golfu investovali nemalé peníze. Ale je dobré si sečíst všechny náklady na golf a zhodnotit, jestli se to vyplatilo. Existují cesty jak na golfu ušetřit a třeba zjistíte, že jsou možnosti jak ušetřit na green fee či tréninku golfu. Také se zaměřte na podzimní a zimní slevy na golfové vybavení, které může být mimo sezónu mnohem levnější.

 

Naplánujte si golfovou dovolenou

Jako golfisté budete i na dovolené zřejmě hrát golf. Proto si naplánujte nějaký  výjezd za hranice do teplých krajin i přes zimu a nezapomeňte na golfové hole. Doporučujeme destinace jako je Turecko, Španělsko, Marocco nebo třeba Mauricius. Nikdy není pozdě trénovat na letní sezónu.

Přečíst nyní  Je trénink bez míče účinný? Trénujte jako profesionálové

 

Využijte indoor golf

Najděte si ve svém okolí nějaký golf uvnitř a trénujte i přes zimu. Je dobré se udržovat v kondici. To platí nejen pro vaše tělo, ale také pro vaše golfové schopnosti. Tedy nejen fitness, ale také golf je přes zimu důležitý.

Comments are closed.