Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

Blíže se Vánoce. Golfová akademie Nicolegolf vám přeje šťastné a veselé!

12 Prosinec 2021

komentáře

0
 12 prosince, 2021
 0

Blíže se Vánoce. Golfová akademie Nicolegolf vám přeje šťastné a veselé!

 

Již za několik dní přijdou Vánoce a následně Nový rok. Proto bych vám chtěla popřát svátky plné klidu a pohody. Aby se vám splnily všechny sny a předsevzetí, která si budete dávat. Vánoce jsou svátky, kdy se setkávají lidé se svými rodinami, aby spolu prožili hezký čas. Můžeme říci, že stejně tak tomu je na golfu, kde se potkávají přátelé, rodiny a kolegové z práce.

Proto pokud ještě nevíte co dát svým přátelům či rodině k vánocům, tak pro vás mám nabídku golfových kurzů či lekcí za skvělé vánoční ceny (registrovaní do newsletteru již dostali slevový kód na golfové lekce jako malý dárek do nového roku). Ale nemusíte dávat jen zážitky, ale v golfových obchodech najdete pro své blízké a přátele i mnoho golfových dárků. Pokud se v golfu příliš nevyznáte, tak bych vám doporučila univerzální golfové dárky, které potěší každého golfistu. Můžete koupit týčka s osobním potiskem či nechat vyrobit golfové tričko s potiskem. Každého potěší, že bude mít na golfu něco osobního. Na golfové míčky raději zapomeňte. Pokud přesně nevíte, jaké míče přesně obdarovaný hraje, tak byste se nemuseli trefit do vhodného dárku.

Každopádně, ať už vaše vánoce budou spojené s golfem nebo ne, přeji vám vše nejlepší, hodně golfových i pracovních úspěchů, hodně zdraví a pohody v novém  roce. Golfová akademie Anna Nicole Golf je stále připravena vám poskytovat i v dalších letech ty nejlepší služby a věnovat se každému, kdo projeví zájem o golf.

S přátelským pozdravem Anna Nicole Kučerová

golfové slevy

Comments are closed.