Anna Nicole Golf Academy 603 322 190

nicole(a)nicolegolf.cz

Domácí golfový simulátor můžete mít i vy v karanténě

1 Únor 2021

komentáře

0
 1 února, 2021
 0

Domácí golfový simulátor můžete mít i vy v karanténě

 

V dnešní době hrát golf je velice obtížné a to nejen proto, že je zima, ale hlavně díky epidemiologické situaci. A proto také můžeme očekávat, že se to nebude na jaře moc zlepšovat a i golf bude omezen. Proto jsem pro vás našla domácí golfové simulátory, které vám udělají radost a navíc můžete zažít i golfovou zábavu s rodinou.

Sice se nejedná o plnohodnotný golf, který můžete zažít například na full swing simulátorech, které začínají na ceně od 60 tisíc dolarů, ale i přesto se můžete dobře bavit za pár tisícovek. Zahrajete si světová golfová hřiště a navíc zažijete zábavu a golf dohromady.

Optishot simulátor

Golfový simulátor Optishot vám dá možnost hrát doma golf na světových hřištích. Navíc vám ukáže i rychlost hlavy hole, směr míření patky hole, vzdálenost a kde jste míček na holi trefili. Díky podložce s čipy tak můžete využít svou vlastní golfovou hůl a trénovat švih jako na opravdovém hřišti. V základním balíčku jsou tato golfová hřiště zdarma:

Barsebäck Golf Club

Black Mountain

Cogs Corner

Flyde Links

Long Island Black

Österåkers Golf Club

Palm Desert Canyons

Palm Desert Mountains

Warwick Hills

Torrey Black

Torrey White

Twisted Twig

The Canadian Club

West Maui Plantation

The Golf Club Scottsdale

 

Ostatní golfová hřiště si můžete dokoupit za 30 dolarů. V balení dostanete za cenu 13950,- Kč odpalovací rohožku, Optishot2 Software, Optishot2 3DD golf software, USB kabel, pěnové míčky, nastavitelné gumové tee a navíc digitální návod na obsluhu.

Tento simulátor mě zaujal svou cenou a hlavně, že je možné hrát reálnou golfovou holí na rozdíl od některých levnějších simulátorů, které jsou spíše více hračkou než pomůckou pro trénink. Zakoupit ho můžete na www.optishot.cz

Přečíst nyní  Recenze: Jak jsem si koupila cvičnou golfovou síť v obchodě insportline.cz

SkyTrak launch monitor

Již dokonalejší varianta domácího golfového simulátoru, který vám dá možnost hrát a trénovat golf v pohodlí domova. Jeho cenovka je už o něco vyšší a začíná na 62 tisících korunách. Za to dostanete zařízení, které je kompatibilní s operačními systémy iOS , Android i PC. Bohužel celý software pro toto zařízení není součástí balení a je nutné ho zakoupit zvlášť, což je relativní ztížení objednávání.

Zařízení, které dostanete, je tzv. launch monitor, který je v malé krabičce a postavíte ho před golfový míček a radar zaznamená, jak jste švihli. Zaznamená rychlost míče, natočení golfové patky v momentě úderu, ukáže vám trajektorii golfového úderu. Trénovat tak můžete na cvičné louce a analyzovat své švihy nebo si zahrát jedno z hřišť, které toto zařízení nabízí.

Můžete si zvolit ze světových hřišť jako je St. Adrews Old Course, Merion golf club, The Olympic club, Pinehurst No.2 nebo Congressional country club. Na video, které ukazuje, kde všude můžete hrát a jak to funguje, můžete vidět níže:

 

Zakoupit tento produkt můžete dokonce v České republice na adrese Golf pro všechny  nebo přímo na oficiálních stránkách prodejce https://www.skytrakgolf.com/

Díky těmto simulátorům si můžete zpříjemnit nudné dny v období pandemie, ale také během zimního období, kdy se na mnoha místech golf nedá hrát, a nechcete utrácet velké peníze za cestování do teplých krajin. Snad vám tato krátká recenze pomohla s případným výběrem domácího golfového simulátoru.

Napsat komentář